Darbuotojų paieška ir atranka Trakuose

Darbuotojų paieška ir atranka Trakuose

Personalo atrankas vykdome individualiai, pagal kiekvieno Kliento apibūdintą tinkamo Kandidato profilį ir išgrynintus lūkesčius. Kiekvienas mūsų komandos narys turi specializaciją ir dirba su tam tikrų sričių darbuotojų atrankomis: IT, aukščiausios grandies vadovų, vadybinių pozicijų ar kt. atrankomis. Tai užtikrina, kad projektus vykdo atitinkamas kompetencijas, žinias ir patirtį turintys specialistai. Vystome atrankų projektus ir esame sukaupę patirties labai įvairiuose verslo sektoriuose.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, tad talentų paiešką galime atlikti tiek konkrečiai Trakų mieste, tiek visos šalies ar konkrečių miestų teritorijoje. Padedame ir su užsienio projektais, Baltijos šalyse ir už šio regiono ribų.

Su partneriais vystome ilgalaikį bendradarbiavimą, kuris užtikrina geriausią jų lūkesčių išpildymą. Per 50 mūsų klientų darbuotojus, kuriuos jiems atrinkome, vertina aukščiausiai – „puikiai“. Daugiau nei 90 proc. mūsų atrinktų darbuotojų lieka dirbti po 3 mėnesius, ir daugiau nei 90 proc. iš jų dirba ilgiau 2 metus. 

Vadovų atrankos Trakuose

Geri vadovai motyvuoja darbuotojus ir didina jų įsitraukimą, ryžtingai siekia rezultatų, geba įveikti kylančius iššūkius, kuria organizacinę kultūrą, kurioje vyrauja pasitikėjimas, skaidrumas. Jų veikla – viena reikšmingiausių sėkmingo verslo dedamųjų. Dėl to svarbu, kad vadovų atrankos būtų vykdomos kruopščiai, atsakingai, patyrusių specialistų.

Turime atskirus atrankų konsultantus, kurie specializuojasi vadovų atrankose, esame sukaupę daug patirties, kaip rasti ir pritraukti įvairių grandžių vadovaujančius asmenis. 

Vadovų atrankose pasitelkiame Tripod asmenybės savybių (MPI) bei protinių gebėjimų (MMAS) testus, padedančius įvertinti vadovaujame darbe svarbias asmenybės savybes.

IT darbuotojų atrankos Trakuose

Konkurencija dėl IT srities specialistų rinkoje yra itin arši: darbo pasiūlymų jie sulaukia dažnai, tad norint juos sudominti, o įdarbinus – išlaikyti organizacijoje, reikia įdėti daug pastangų.

IT specialistų pritraukime specializuojamės nuo 2013 m. 2021 m. Emplonet įsteigtas IT atrankoms dedikuotas padalinys.

Testavimas Trakuose

Vykdant personalo atrankas, patikimais psichologiniais testais gauta informacija Kandidatų vertinimą padaro net apie 15 % tikslesnį. Tripod personalo testavimą be kliūčių galima atlikti Trakų mieste, nes jis gali būti vykdomas nuotoliniu būdu.

Testavimas padeda:

  •   Pasitikrinti, ar interviu metu susidaręs įspūdis ir iškeltos prielaidos apie Kandidato asmenines savybes yra pagrįstos, numatyti galimą Kandidato elgesį dirbant bei kokia yra galima su tuo susijusi rizika, įvertinti tam tikrus jo gebėjimus;
  •   Įvertinti, kokios yra Kandidato stiprybės, taip pat į ką reikėtų atsižvelgti darbdaviui, kad naujo komandos nario socializacija bei tolesnė karjera būtų sklandi;
  •   Greičiau rasti geidžiamą darbuotoją įmonei, o tinkamiausią vietą augti – žmogui;
  •   Kandidatui – objektyviau įvertinti savo potencialą, stiprybes ir sritis, kuriose galima patobulėti.

Labai svarbu, kad testavimas būtų atliekamas profesionalų, nes neteisingas testų rezultatų interpretavimas arba sprendimų priėmimas remiantis vien tik jais gali stipriai sumenkinti atrankos sėkmę. Mūsų konsultantai yra visada pasiruošę papildomai pakonsultuoti interpretuojant rezultatus ir lyginant jų vertinimus.

Dalinė atranka Trakuose

Darbuotojų atrankos procesą sudaro daug etapų, ir naujų komandos narių ieškančios įmonės nebūtinai turi visus juos įvykdyti pačius, taip pat ir nebūtina visus juos perleisti išorės personalo partneriams. Kai pasirenkama, kad dalį atrankos proceso dedamųjų vykdys išorės partneriai, o dalį – pati įmonė, tai vadinama dalinės atrankos paslauga.

Dalinės atrankos paslauga aktuali įmonėms, kurios: 

  •   Nori sutaupyti žmogiškųjų resursų ir laiko, kurį reikėtų skirti Kandidatų paieškai bei pritraukimui, įvairiems techniniams darbams;
  •   Gali savam darbuotojui deleguoti dalį atrankos vykdymo darbų;
  •   Siekia sumažinti galimas atrankos išlaidas. 

Jeigu Jums reikalingos profesionalios darbuotojų atrankos paslaugos Trakuose – kreipkitės! Suteiksime daugiau informacijos ir pasiūlysime būtent Jums geriausius sprendimus. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokius testavimus galima atlikti Trakuose?

Testai, kuriuos atlieka Emplonet, yra: Asmeninių savybių klausimynas NEO-TRI/2​, Vadovo asmenybės inventorius MPI​, Protinių gebėjimų testas VVS/3​, Vaizdinės informacijos suvokimo, greičio ir tikslumo testas VKT​, Erdvinių gebėjimų testas RVS​, Vadovo protinių gebėjimų testas MMAS​. Asmens savybių testavimas vykdomas nuotoliniu būdu, tad jį galite atlikti būdami Trakų mieste Jums patogioje vietoje. Protinių gebėjimų testus žmogus turi atlikti stebint konsultantui per vaizdo konferenciją arba gyvai mūsų padalinyje VIlniuje, Kaune arba Klaipėdoje.

Esant poreikiui atliekami organizacijų tyrimai ir apklausos.

Kaip vykdomos personalo atrankos Trakų mieste?

Susisiekite su Emplonet, ir mes paskirsime Jūsų projektą Trakuose kuruosiantį specialistą. Jis padės Jums išgryninti atrankos poreikius, Jūsų lūkesčius, sudarys darbuotojų paieškos strategiją ir pasiūlys efektyviausius atrankos sprendimus.

Susisiekti

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo