Personalo, darbuotojų, vadovų testavimas, vertinimas

Tripod psichologiniai testai personalo vertinimui

Tripod psichologiniai testai – tai objektyvūs, standartizuoti metodai, matuojantys pamatines ir laike nekintančias žmogaus savybes. Tripod testai leidžia įvertinti protinius gebėjimus bei asmenines Kandidato savybes: motyvaciją, orientacijos į rezultatus bei komandinio darbo lygį, atsparumą stresui, sėkmingam vadovavimui svarbias „minkštąsias“ kompetencijas. Testavimas padeda tiksliau nei vien pokalbis nustatyti, ar Kandidatas yra tinkamas Jūsų siūlomai darbo pozicijai, ar pateisins Jūsų lūkesčius pradėjęs dirbti, ar pritaps įmonės darbuotojų komandoje.

Tripod asmenybės savybių bei protinių gebėjimų testai vadovams

Vadovai turi tam tikras asmenybės savybes, kurios juos išskiria iš bendrosios populiacijos. Tripod asmenybės savybių (MPI) bei protinių gebėjimų (MMAS) testai vadovams matuoja itin svarbius asmenybės vadovaujančiose pozicijose bruožus: atsparumą stresui ir gebėjimą jį įveikti, aktyvumą ir bendravimą, toleranciją ir atlaidumą, nuoseklumą ir tikslingumą, gebėjimą prisitaikyti ir kūrybiškumą. Be šių įgimtų savybių, klausimynas leidžia įvertinti ir daugiau asmenybės savybių, tiesiogiai darančių įtaką vadovavimo efektyvumui: savikontrolę, atsparumą stresui, iniciatyvumą, lyderystę, nuomonės savarankiškumą, darbą komandoje, organizuotumą, orientaciją į pasiekimus, racionalumą, gebėjimą prisitaikyti.

Vadovų protinių gebėjimų testas matuoja žmogaus bendruosius protinius gebėjimus, kurie nusako, kaip jis sugeba mokytis naujų dalykų, įsisavina naują informaciją, kaip tiksliai ir greitai atlieka užduotis ir sprendžia sudėtingas problemas. Aukštas bendrųjų gebėjimų lygis taip pat koreliuoja su gebėjimais įveikti netikėtas situacijas, gebėjimu priimti sprendimus, padaryti išvadas ir remiantis detalėmis susidaryti bendrą problemos vaizdą. Šis testas ne tik nustato bendrųjų gebėjimų lygį, bet ir aprašo jį įvairiais aspektais: kalbiniu, aritmetiniu, loginiu ir erdviniu. Specialūs klausimynai buvo standartizuoti remiantis sėkmingų vadovų, atlikusių testus, rezultatais ir leidžia testų vartotojų rezultatus palyginti su vadovų rezultatais.

Kur mus rasti? 

Jeigu domina personalo kompetencijų vertinimas testais – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Susisiekti

Dažiausiai užduodami klausimai

Kokia yra Tripod testo kaina?

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, pasiūlomi labiausiai juos atitinkantys testai. Norėdami gauti geriausią testavimo paslaugų ir kainos pasiūlymą, susisiekite tiesiogiai su Emplonet konsultantais.

Tripod testas personalui – kokia nauda?

Geriausiais būdas įvertinti tai, kaip potencialus darbuotojas galėtų atlikti jam pavestas užduotis – tai skirtingų vertinimo metodų derinimas. Kandidatų vertinimas gali susidėti iš interviu ir įvairių testavimų derinimo.  Tai Kandidatų vertinimo rezultatus padaro apie 15 % tikslesnius. Atlikus Tripod psichologinį testą, galima išsiaiškinti Kandidato į darbo vietą motyvaciją dirbti siūlomą darbą, jo atsparumą stresui ir mokėjimą su juo susidoroti, asmens gebėjimą dirbti komandoje ir kitas jo savybes, kurios gali turėti didelę reikšmę užimant tam tikras pareigas įmonėje. Tripod psichologiniai testai gali būti naudojami tiek atrenkant specialistus, tiek vertinant asmenis, einančius vadovaujamas pareigas.

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Pasitelkus dirbtinį intelektą per savaitę darbe sutaupo ir 8 valandas

Dirbtinis intelektas milžinišku greičiu keičia mūsų…

Kaip nesuklysti samdant darbuotoją?  

Darbuotojų samda – laiko ir atitinkamų žinių…