Teikiamos paslaugos

Darbuotojų paieška ir atranka

Įdarbinus tinkamą žmogų, mažėja darbuotojų kaita, sutaupoma daug laiko ir pinigų, komandos gali siekti ilgalaikių tikslų. Skiriame didelį dėmesį tam, kad rastume Kliento lūkesčius geriausiai atitinkančius Kandidatus.

Mūsų vykdomų atrankų krepšelį sudaro: 46,91 % patyrusių, vidurinės ir aukštos kvalifikacijos specialistų / ekspertų atrankos; 41,24 % specialistų atrankos; 11,86 % vadovų atrankos. IT atrankos sudaro 15,46 % mūsų visų vykdytų projektų.

Išanalizuojame Jūsų poreikius, atliekame darbo ir organizacinės kultūros analizę, sudarome paieškos ir atrankos strategiją, parengiame darbo skelbimus ir pasirūpiname efektyvia jų sklaida, vykdome „galvų medžioklę“, atrinktus Kandidatus vertiname įvairiais metodais, išsamiai pristatome tinkamiausius Kandidatus, suorganizuojame susitikimus su jais, reguliariai informuojame apie atrankos eigą, teikiame įžvalgas bei rekomendacijas.

Plačiau

Galvų medžioklė

Profesionaliai atliekame vadinamąją galvų medžioklę (angl. Headhunting). Galvų medžioklė yra sudėtinė personalo paieškos ir atrankos dalis, kurią taikome, kai reikia pritraukti „nišinių“ kompetencijų, aukščiausio lygio specialistus, įvairių grandžių vadovus.

Galvų medžioklėje pritraukiame tik tikslinius Kandidatus, kurie įprastai nėra suinteresuoti darbo paieška. Sudominti juos naujo darbo pasiūlymu reikia laiko, specialių žinių, įgūdžių ir metodų, kuriuos išmanome bei galime pritaikyti, taip taupydami Jūsų įmonės personalo resursus. Dirbame su Klientais įvairiausiose verslo srityse, dėl to turime daug kontaktų, pažinčių, kas paspartina ir palengvina specialistų pritraukimą.

Patikėdami talentų medžioklę mums, išvengsite nepatogumų, interesų konflikto ar galimos grėsmės darbdavio įvaizdžiui, kurie kartais kyla, kai įmonės pačios atlieka galvų medžioklę, besistengdamos pritraukti tiesioginių konkurentų įmonių darbuotojus.

Plačiau

Dalinė atranka

Klientams, norintiems tiesiogiai dalyvauti naujų komandos narių atrankoje, tačiau neturintiems laiko rūpintis pirmuoju Kandidatų paieškos etapu, siūlome dalinės darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugą. Pasirūpiname įvairiais atrankos aspektais nuo darbo skelbimo kūrimo, sklaidos, iki tinkamiausių gyvenimo aprašymų pristatymo Klientui.

Šis atrankos būdas yra puiki išeitis, kai įmonė neturi pakankamai laiko ieškoti tinkamų Kandidatų pati, bet nori dalyvauti naujų komandos narių atrankoje. Dalinė atranka vyksta etapais pagal įmonės poreikius ir  apima: darbo skelbimo sukūrimą; darbo skelbimo sklaidą didžiuosiuose karjeros portaluose ir socialiniuose tinkluose; pasyvių Kandidatų CV paiešką karjeros portalų ir savo turimose bazėse; reklamos darbo skelbimui užsakymą; pasyvių Kandidatų paiešką ir pritraukimą; pirminius interviu su Kandidatais telefonu; gyvenimo aprašymų su komentarais pateikimą darbdaviui.

Plačiau

„Tripod“ testai

Vienas patikimiausių žmogaus darbo atlikimą prognozuojančių būdų – skirtingų vertinimo metodų derinimas. Mūsų Kandidatų vertinimas susideda iš interviu ir „Unlock“ testo, o Klientui pageidaujant, galime papildomai taikyti „Tripod“ (angl. trikojis) asmeninių savybių ir protinių gebėjimų testus (bendrai arba vadovų imčiai). Testais gauta informacija prideda apie 15 % vertinimo tikslumo.

Susisiekti

Organizacijų tyrimai

UNLOCK Employee Experience – išsamus organizacijos mikroklimato tyrimas

Organizacijoms siūlome atlikti UNLOCK Employee Experiencetyrimą, kuris leidžia įvertinti darbuotojų patirtį organizacijoje, nustatyti, kodėl mažėja jų įsitraukimas ar didėja darbuotojų kaita.

Taip pat jau netrukus pasiūlysime Jums naują paslaugą – organizacijų tyrimus pagal Robert E. Quinn ir Kim S. Cameron kultūros tipologijos modelį.

Plačiau

Personalo administravimas

Įmonės nuolat auga, kinta, ieško naujų rinkų ir krypčių. Net ir įmonėse, kuriuose darbuotojų kaita yra itin maža, į komandas įsilieja nauji nariai, kolektyvą papildydami naujomis kompetencijomis. O tam, kad komanda oficialiai pasipildytų naujais nariais, būtina atlikti darbuotojų įdarbinimo procedūras. Ir tai – tik pirmas žingsnis ilgame personalo administravimo užduočių sąraše.

Pasirūpinsime visomis su darbuotojų administravimu susijusiomis užduotimis, tad Jūsų žmogiškųjų išteklių specialistai turės galimybę koncentruotis į aukštesnio lygio personalo valdymo užduotis.

Plačiau

Aukštos kvalifikacijos personalo nuoma

Rasti profesionalų, patikimą laikinąjį darbuotoją organizacijoms gali būti sudėtingas iššūkis, ypač jei jo ieškoma trumpesniam laikotarpiui. Emplonet teikiama aukštos kvalifikacijos personalo nuomos (laikinojo įdarbinimo) paslauga yra skirta talentų paieškos ir išlaikymo iššūkiams palengvinti, kad galėtumėte susitelkti į pagrindines verslo funkcijas, o mes pasirūpintume jūsų vertingiausiu turtu  žmonėmis.  

Plačiau

Darbo rinkos ir kiti tyrimai

Darbo rinkoje šiandien ypač svarbu žinoti naujausias tendencijas, situaciją skirtingų profesijų darbo užmokesčio, paklausos ir kitais klausimais. Turėdami šią informaciją, darbdaviai gali efektyviau formuoti darbdavio vertės pasiūlymus, laiku keisti atrankų strategijas, taip sutaupydami laiko ir lėšų, ir lengviau pritraukti norimus darbuotojus. Klientų užsakymu vykdome anoniminius konkrečių pareigybių darbo užmokesčio lūkesčių tyrimus, taip pat Kandidatų lūkesčių tyrimus, kurie, Klientui pageidaujant, leidžia pateikti rekomendacijas, kaip padidinti savo patrauklumą darbo rinkoje.

Plačiau

HR mokymai ir konsultacijos

Nuolat laikome „ranką ant rinkos pulso“, sekame naujausias tendencijas, kaupiame profesines žinias, kurios padeda mūsų partneriams stiprinti pozicijas darbo rinkoje. Visu šiuo žinių bei patirties kapitalu struktūruotai dalijamės ir mokymų bei konsultacijų metu. Mokymų programą sudarome pagal individualius Kliento poreikius.

Plačiau

Dirbtinio intelekto (DI) sprendimai pritraukiant ir išlaikant talentus

Sunkiai sekasi žengti koja kojon su HR technologijomis? Emplonet komanda pristato mokymus, skirtus susipažinti su naujausiais dirbtinio intelekto (DI) technologijų pasiekimais, kurie atveria didelį potencialą talentų paieškos ir kitų personalo valdymo procesų automatizavimo srityje.    

Plačiau

Darbdavio identiteto ir įvaizdžio kūrimas ir stiprinimas

Darbdavio identitetas ir įvaizdis (angl. Employer Branding) – svarbi strateginė funkcija sėkmingai organizacijos veiklai.

Sveiki atvykę į šiandienos darbo rinką, kur net geriausią reputaciją turinčios organizacijos kovoja dėl talentų. Tai laikas, kai talentų pritraukimas ir išlaikymas sukasi ne tik apie tvarių darbo vietų kūrimą ar jų sąlygas, bet ir apie Jūsų patirtį. Kokią patirtį organizacijos viduje turite Jūs, o kokią – Jūsų Klientai, Kandidatai, buvę, esami darbuotojai ar net interneto anonimai? Ar tai tikrai tokia pati patirtis? Ar ji autentiška ir ilgam įtraukia geriausius specialistus?  

Savo organizacijos patirtį kurkite kartu su Emplonet. 

Plačiau

Koučingas organizacijoje

Besimokančioms, orientuotoms į pokyčius, tvarumo principais besivadovaujančioms, ugdančioms organizacijoms, kurioms svarbūs jų žmonės ir šiuolaikiška bei lyderiaujanti verslo aplinka, siūlome individualias darbuotojų koučingo sesijas arbkoučingo seminarus/užsiėmimus organizacijai/grupei darbuotojų.  

Plačiau

Išdarbinimas

Emplonet – Jūsų partneris, kai darbuotojo kelionė organizacijoje pasibaigia.

Darbo praradimas gali būti vienas iš didžiausių stresą keliančių įvykių gyvenime. Emplonet tikslas – šį procesą padaryti konstruktyvų, amortizuoti neigiamas emocijas, išgryninti darbuotojo stipriąsias asmenines savybes bei kompetencijas, supažindinti su darbo rinka, suteikti konsultaciją dėl karjeros tikslų formulavimo ir padėti pasiruošti naujo darbo paieškoms besikeičiančioje darbo rinkoje.

Plačiau

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Vasarą nori dirbti ir nepilnamečiai: ką svarbu žinoti jiems ir darbdaviui? 

Emplonet komunikacijos projektų vadovė Adelė Meškinytė…

Kaip vasarą vykdyti personalo atrankas?

Emplonet Verslo atrankų padalinio vadovė Martyna…

Kad atostogos neprivestų prie perdegimo: kaip planuoti laiką iki poilsio?  

Paduoti atostogų prašymą vadovui ir surašyti pavadavimo…

Personalo valdymo sprendimai