Darbuotojų paieška ir atranka

Jums reikia darbuotojų, su kuriais galėtumėte siekti ilgalaikių verslo tikslų darnioje komandoje. Mes rasime ir padėsime Jums pritraukti tokius žmones.

Įdarbinus tinkamą žmogų, mažėja darbuotojų kaita, sutaupoma daug laiko ir pinigų, komandos gali siekti ilgalaikių tikslų. Skiriame didelį dėmesį tam, kad rastume Kliento lūkesčius geriausiai atitinkančius Kandidatus.

Mūsų vykdomų atrankų krepšelį sudaro: 46,91 % patyrusių, vidurinės ir aukštos kvalifikacijos specialistų / ekspertų atrankos; 41,24 % specialistų atrankos; 11,86 % vadovų atrankos. IT atrankos sudaro 15,46 % mūsų visų vykdytų projektų.

Išanalizuojame Jūsų poreikius, atliekame darbo ir organizacinės kultūros analizę, sudarome paieškos ir atrankos strategiją, parengiame darbo skelbimus ir pasirūpiname efektyvia jų sklaida, vykdome „galvų medžioklę“, atrinktus Kandidatus vertiname įvairiais metodais, išsamiai pristatome tinkamiausius Kandidatus, suorganizuojame susitikimus su jais, reguliariai informuojame apie atrankos eigą, teikiame įžvalgas bei rekomendacijas.

PLAČIAU

Susisiekti

Galvų medžioklė

Talentų paieška ir pritraukimas – vienas didžiausių dabarties iššūkių žmogiškųjų išteklių srityje. Jums reikia talentų – mes turime žinių ir patirties, kaip juos rasti ir pritraukti.

Profesionaliai atliekame vadinamąją galvų medžioklę (angl. Headhunting). Galvų medžioklė yra sudėtinė personalo paieškos ir atrankos dalis, kurią taikome, kai reikia pritraukti „nišinių“ kompetencijų, aukščiausio lygio specialistus, įvairių grandžių vadovus.

Galvų medžioklėje pritraukiame tik tikslinius Kandidatus, kurie įprastai nėra suinteresuoti darbo paieška. Sudominti juos naujo darbo pasiūlymu reikia laiko, specialių žinių, įgūdžių ir metodų, kuriuos išmanome bei galime pritaikyti, taip taupydami Jūsų įmonės personalo resursus. Dirbame su Klientais įvairiausiose verslo srityse, dėl to turime daug kontaktų, pažinčių, kas paspartina ir palengvina specialistų pritraukimą.

Patikėdami talentų medžioklę mums, išvengsite nepatogumų, interesų konflikto ar galimos grėsmės darbdavio įvaizdžiui, kurie kartais kyla, kai įmonės pačios atlieka galvų medžioklę, besistengdamos pritraukti tiesioginių konkurentų įmonių darbuotojus.

PLAČIAU

Susisiekti

Dalinė atranka

Laikas – neįkainojamas Jūsų resursas. Mes padėsime jį taupyti, pasirūpindami būtent tomis personalo paieškos ir atrankos proceso dedamosiomis, kurias mums dedikuosite.

Klientams, norintiems tiesiogiai dalyvauti naujų komandos narių atrankoje, tačiau neturintiems laiko rūpintis pirmuoju Kandidatų paieškos etapu, siūlome dalinės darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugą. Pasirūpiname įvairiais atrankos aspektais nuo darbo skelbimo kūrimo, sklaidos, iki tinkamiausių gyvenimo aprašymų pristatymo Klientui.

Šis atrankos būdas yra puiki išeitis, kai įmonė neturi pakankamai laiko ieškoti tinkamų Kandidatų pati, bet nori dalyvauti naujų komandos narių atrankoje. Dalinė atranka vyksta etapais pagal įmonės poreikius ir  apima: darbo skelbimo sukūrimą; darbo skelbimo sklaidą didžiuosiuose karjeros portaluose ir socialiniuose tinkluose; pasyvių Kandidatų CV paiešką karjeros portalų ir savo turimose bazėse; reklamos darbo skelbimui užsakymą; pasyvių Kandidatų paiešką ir pritraukimą; pirminius interviu su Kandidatais telefonu; gyvenimo aprašymų su komentarais pateikimą darbdaviui.

PLAČIAU

Susisiekti

„Tripod“ testai

Jūs norite personalo atrankos, kuri minimizuotų klaidų ir poreikio kartoti veiksmus tikimybę bei garantuotų geriausią rezultatą. Mes pasitelkiame įrankius įvykdyti būtent tokią atranką.

Vienas patikimiausių žmogaus darbo atlikimą prognozuojančių būdų – skirtingų vertinimo metodų derinimas. Mūsų Kandidatų vertinimas susideda iš interviu ir „Unlock“ testo, o Klientui pageidaujant, galime papildomai taikyti „Tripod“ (angl. trikojis) asmeninių savybių ir protinių gebėjimų testus (bendrai arba vadovų imčiai). Testais gauta informacija prideda apie 15 % vertinimo tikslumo.

PLAČIAU

Susisiekti

Organizacijų tyrimai

Organizacijoms siūlome atlikti UNLOCK Employee Experiencetyrimą, kuris leidžia įvertinti darbuotojų patirtį organizacijoje, nustatyti, kodėl mažėja jų įsitraukimas ar didėja darbuotojų kaita.

Taip pat jau netrukus pasiūlysime Jums naują paslaugą – organizacijų tyrimus pagal Robert E. Quinn ir Kim S. Cameron kultūros tipologijos modelį.

PLAČIAU

Susisiekti

Personalo administravimas

Techninės užduotys sunaudoja daug laiko ir kitų resursų. Galime padėti juos taupyti, administruodami Jūsų esamų ar naujai rastų darbuotojų darbo santykius.

Įmonės nuolat auga, kinta, ieško naujų rinkų ir krypčių. Net ir įmonėse, kuriuose darbuotojų kaita yra itin maža, į komandas įsilieja nauji nariai, kolektyvą papildydami naujomis kompetencijomis. O tam, kad komanda oficialiai pasipildytų naujais nariais, būtina atlikti darbuotojų įdarbinimo procedūras. Ir tai – tik pirmas žingsnis ilgame personalo administravimo užduočių sąraše.

Pasirūpinsime visomis su darbuotojų administravimu susijusiomis užduotimis, tad Jūsų žmogiškųjų išteklių specialistai turės galimybę koncentruotis į aukštesnio lygio personalo valdymo užduotis.

PLAČIAU

Susisiekti

Darbo rinkos ir kiti tyrimai

Darbo rinkoje šiandien ypač svarbu žinoti naujausias tendencijas, situaciją skirtingų profesijų darbo užmokesčio, paklausos ir kitais klausimais. Turėdami šią informaciją, darbdaviai gali efektyviau formuoti darbdavio vertės pasiūlymus, laiku keisti atrankų strategijas, taip sutaupydami laiko ir lėšų, ir lengviau pritraukti norimus darbuotojus. Klientų užsakymu vykdome anoniminius konkrečių pareigybių darbo užmokesčio lūkesčių tyrimus, taip pat Kandidatų lūkesčių tyrimus, kurie, Klientui pageidaujant, leidžia pateikti rekomendacijas, kaip padidinti savo patrauklumą darbo rinkoje.

PLAČIAU

Susisiekti

HR mokymai ir konsultacijos

Nuolat laikome „ranką ant rinkos pulso“, sekame naujausias tendencijas, kaupiame profesines žinias, kurios padeda mūsų partneriams stiprinti pozicijas darbo rinkoje. Visu šiuo žinių bei patirties kapitalu struktūruotai dalijamės ir mokymų bei konsultacijų metu. Mokymų programą sudarome pagal individulius Kliento poreikius.

PLAČIAU

Susisiekti

Personalo valdymo sprendimai

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis