Teikiamos paslaugos kandidatams

Darbo pasiūlymai

Jūsų lūkestis – savo asmenines ir profesines savybes nukreipti pačia tinkamiausia kryptimi. Mūsų tikslas – rasti geriausią vietą skleistis Jūsų kompetencijoms, augti profesine prasme, realizuoti Jūsų stiprybes ir kurti didžiausią pridėtinę vertę tiek sau, tiek darbovietei.

Individualaus pokalbio metu profesionaliai įvertinsime Jūsų lūkesčius ir galimybes. Išgryninus Jūsų poreikius, padėsime rasti Jūsų vertybes geriausiai atitinkančią įmonę.

Mūsų Klientai – darbdaviai iš įvairiausių verslo sričių: tradicinės verslo įmonės, startuoliai ir išskirtiniai projektai; IT, finansų, komercijos, pardavimų, pirkimų ir prekybos, rinkodaros, logistikos, administravimo, klientų aptarnavimo, žmogiškųjų išteklių, teisės, pramonės, inžinerijos, nekilnojamojo turto, energetikos srityse dirbančios įmonės. Taigi darbo pasiūlymų galime pasiūlyti įvairių sričių specialistams.

Su mumis darbo paieška vyks sklandžiau ir greičiau, nei darbo ieškant savarankiškai.

Darbo pasiūlymai

Karjeros konsultacijos

Pradedate karjerą, padarėte pertrauką profesinėje veikloje arba keičiate darbą? Mūsų specialistų konsultacija suteiks Jums pasitikėjimo ir kryptingumo.

Konsultacija įgalins Jus sklandesnei ir greitesnei svajonių darbo paieškai, išaugs tikimybė rasti Jūsų vertybes, gebėjimus ir motyvaciją geriausiai atitinkantį darbą.

Supažindinsime Jus su esama darbo rinkos situacija, padėsime įvertinti Jūsų lūkesčius ir patirtį, išgryninti profesinius poreikius, motyvaciją bei galimybes. Pagal Tripod asmenybės ir protinių gebėjimų testo rezultatus numatysime profesines veiklas, kuriose turėtumėte didžiausią ir mažiausią potencialą bei, esant galimybei, pasiūlysime Jus į tinkamas pozicijas darbdaviams.

Padėsime pasirengti profesionalų CV, sustiprinti Jūsų profesinį įvaizdį darbo rinkoje ir socialiniuose tinkluose.

Patarsime visais kitais Jums aktualiais, su darbo paieška susijusiais klausimais.

PLAČIAU

Susisiekti

Kompetencijų vertinimas (TRIPOD testai)

Siekiant rasti labiausiai Jūsų gebėjimus, lūkesčius ir vertybes atitinkančias darbo pozicijas, siūlome Tripod asmeninių savybių bei protinių gebėjimų vertinimo paslaugą.

Tripod (angl. trikojis) asmeninių savybių ir protinių gebėjimų testai yra objektyvūs, standartizuoti metodai, matuojantys pamatines žmogaus savybes, kurios yra nekintančios laike.

Šie testai leidžia įvertinti asmenines žmogaus savybes, protinius gebėjimus, motyvaciją, orientacijos į rezultatus bei komandinį darbą lygį, atsparumą stresui, vadovavimo kompetencijas. Testai padeda žymiai tiksliau nei vien pokalbis nustatyti, ar esate tinkamas konkrečiai darbo pozicijai.

Atlikę testą, gausite išsamią jo rezultatų analizę su rekomendacijomis. Gyvai pakonsultuosime, kaip interpretuoti rezultatus. Tai padės konstruktyviau ir sąmoningiau save įsivertinti, numatyti didžiausią ir mažiausią potencialą turinčias profesines veiklas. Taip pat padės lengviau pagrįsti nuomonę apie save darbo pokalbio metu.

PLAČIAU

Susisiekti

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Vadovų galvos skausmas: kaip darbuotojams pranešti blogas žinias? 

Atleidimas iš darbo, sumažėjusios naudos, išaugę krūviai…

Pasitelkus dirbtinį intelektą per savaitę darbe sutaupo ir 8 valandas

Dirbtinis intelektas milžinišku greičiu keičia mūsų…