Emplonet – erdvė augti verslams ir žmonėms

Pritraukdami tinkamus žmones, kuriame pamatą tvariai jų kelionei organizacijoje ir taip įgaliname geresniems rezultatams. Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo, organizacijoms padėdami rasti ir pritraukti tinkamiausius žmones, o žmonėms – rasti geriausią vietą profesinei savirealizacijai ir augimui.

Įtemptoje darbo rinkoje verslams reikia sprendimų, leidžiančių pirmauti konkurencinėje kovoje dėl geidžiamiausių darbuotojų, su kuriais būtų galima siekti ilgalaikių tikslų. Vykdydami atrankas, skiriame didelį dėmesį „pasyviems“ ir į ilgalaikį bendradarbiavimą orientuotiems Kandidatams, atliekame išsamius Kandidatų vertinimus objektyviais įrankiais, tikriname rekomendacijas. 92 % mūsų atrinktų žmonių dirba organizacijose daugiau nei 2 metus.

Pagal Kliento poreikius parinktas paslaugų arsenalas, konkrečiai atrankai tinkamiausios priemonės ir metodai, individualūs sprendimai ir patarimai. Mes suteikiame galimybes ir ekspertinius patarimus, o Jūs sprendžiate, kokia apimtimi naudotis mūsų paslaugomis – nuo pilnos Kandidatų paieškos, pritraukimo ir holistinio vertinimo, iki atskirų, „taškinių“ sprendimų: skelbimų rengimo ir sklaidos, dalinės paieškos, vidinių Kandidatų ar esamų darbuotojų testavimo, personalo administravimo, darbo užmokesčio analizės, konsultacijos personalo valdymo klausimais. Keičiantis aplinkybėms, tuoj pat pasiūlome alternatyvių, efektyvesnių sprendimų.

Vienas svarbiausių verslo sėkmės veiksnių – laiku numatyti ir suvaldyti pavojai. Minimizuojame galimą Jūsų riziką:

  • Siekdami sumažinti Kandidatų atkritimo galimybę, renkame įvairialypę informaciją tikrindami rekomendacijas, taikydami asmeninių savybių ir protinių gebėjimų testus, kompetencijų modeliu paremtus situacinius, elgesio klausimus, įvertindami kandidatų potencialą ir galimus iššūkius.;
  • Viso atrankos proceso metu sisteminami duomenys leidžia dalintis pagrįstomis įžvalgomis apie galimą riziką, įvairius scenarijus;
  • Netaikome avansinio mokesčio;
  • Siūlome 3 mėn. arba vadovų atrankose – 6 mėn. garantinį laikotarpį.

Laikas – neįkainojama vertybė versle. Padedame jį taupyti, perimdami visas arba pavienes kasdienes operacijas personalo paieškose, kad galėtumėte skirti daugiau dėmesio likusiems verslo procesams. Mes pasieksime, pritrauksime ir pristatysime daugiau kandidatų per tą patį laiką. Pirmuosius kandidatus vidutiniškai pristatome per 1-ą, 1,5-os* atrankos savaitės. Aukštos kvalifikacijos specialistų vidutinė paieškos trukmė – 1,5-2 mėn.*, IT srities specialistų – 2-3 mėn.*, įvairių grandžių vadovų – 2 mėn.*

*pateikiami vidurkiai gali skirtis priklausomai nuo projekto sudėtingumo.

Reguliariai informuojame partnerius visuose bendradarbiavimo etapuose. Skaidriai, kas savaitę teikiame ataskaitas apie tai, kas ir kiek buvo padaryta. Suteikiame galimybę įvertinti realią, objektyvią situaciją apie Kandidatų lūkesčius, atrankos eigą, prognozes. Esant poreikiui visada atvirai dalijamės informacija apie tai, kur talpinami darbo skelbimai, kokiais raktažodžiais ieškoma kandidatų, kitais taktiniais sprendimais. Rūpinamės Kandidatų patirtimi viso atrankos proceso metu: užtikriname savalaikį grįžtamąjį ryšį Kandidatams, informuojame apie atrankos baigtį, kitus etapus.

Į užklausas sureaguojame ir suorganizuojame susitikimą poreikių aptarimui per 1 darbo dieną. Operatyviai reaguojame į visas iškylančias problemas, koreguojame atrankos strategiją kintant aplinkybėms ar atsiradus papildomoms galimybėms. Randame reikiamus žmones net tada, kai tai atrodo nebeįmanoma. Tam pasitelkiame ir nestandartinius metodus.

Įmonės įvaizdis – viena didžiausių ilgalaikių investicijų. Žiūrime į ją su derama pagarba: tinkamai atstovaujame partnerius darbo rinkoje, išmanome bei patariame, kaip stiprinti ir įgalinti patrauklaus darbdavio reputaciją. Padedame išgryninti darbdavio vertės pasiūlymą. Teikiame įžvalgas apie kandidatų patirties stiprinimą atrankoje, kandidatų grįžtamąjį ryšį konkretaus darbdavio vertės pasiūlymo kontekste.

Nuolat dalyvaujame savo srities mokymuose, kvalifikacijos kėlimo kursuose, dalyvaujame žmogiškųjų išteklių konferencijose kaip klausytojai ir pranešėjai – degame noru semtis naujų žinių ir jomis dalytis. Įgalindami ilgametę patirtį bei naujausius metodus, turime sprendimus specifinėms verslo situacijoms per visos verslo vertės kūrimo grandinės perspektyvą bei padedame valdyti visą darbuotojo profesinį ciklą.

Nuolat analizuojame rinkos situaciją, tendencijas, pokyčius, ir pagal tai naujiname savo teikiamų paslaugų turinį. Mūsų ataskaitose atsispindi rinkos, darbo užmokesčio, Kandidatų lūkesčių, jų kompetencijų analizės. Remiantis analitika, siūlome Jums argumentuotus atrankų ir personalo valdymo sprendimus. Organizacijas konsultuojame darbuotojo kelionės įmonėje klausimais nuo atrankos, įvedimo, iki rūpestingo išlydėjimo iš organizacijos, o žmonėms teikiame ekspertines karjeros konsultacijas.

Norime, kad reikalingi sprendimai Jus pasiektų tada, kai jų reikia. Turime padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Į Klientų užklausas reaguojame per 1 darbo dieną.

Mumis pasitiki ir dirba kartu:

Mūsų komanda

Violeta Jakutė

Direktorė (motinystės atostogose)

Ingrida Juknevičiūtė-Lukašonok

Vykdomoji direktorė

Martyna Zubauskaitė

Verslo atrankų padalinio vadovė

El. paštas: martyna@emplonet.lt
Tel. +370 617 04754 

Ieva Kiliuvienė, Emplonet IT atrankų padalinio vadovė

Ieva Kiliuvienė

IT atrankų padalinio vadovė

Marija Brazaitienė

Verslo atrankų komandos vadovė

Sandra Balandienė

Vyr. personalo atrankų konsultantė (motinystės atostogose)

Jolita Gliožytė

Personalo atrankų konsultantė

Viktorija Brusokaitė

Vyr. personalo atrankų konsultantė

Adelė Meškinytė

Komunikacijos projektų vadovė

Dovilė Toleikytė, Emplonet IT atrankų konsultantė 

Dovilė Toleikytė

Vyr. IT atrankų konsultantė

Edita Čibinskaitė

Vyr. IT atrankų konsultantė

Viktorija Šarkauskaitė

Verslo ir IT atrankų specialistė

Adrija Špigelskytė

Personalo atrankų konsultantė (motinystės atostogose)

Lina Kantautaitė

Verslo atrankų komandos vadovė (motinystės atostogose)

Laura Narakaitė

Personalo atrankų konsultantė

Justina Staškutė

Pardavimų projektų vadovė

Rūta Grigolytė-Linkevičienė

Komunikacijos projektų vadovė (motinystės atostogose)

Julija Kuleš

O gal tai būsi tu?

Jeigu norite prisijungti prie mūsų šaunios komandos, parašykite mums.

Parašyk mums