Organizacijų mikroklimato tyrimai | UNLOCK testas

UNLOCK Employee Experience – išsamus organizacijos mikroklimato tyrimas

Įmonės sėkmę lemiančių darbuotojų patirties rodiklių tyrimai – geriausias būdas įsivertinti, kaip įmonės vertybės, darbo tvarka bei motyvacinės priemonės atitinka darbuotojų lūkesčiams.
Įmonėms siūlome atlikti UNLOCK Employee Experience tyrimą, kuris įvertina organizacijos mikroklimatą, darbuotojų pasitenkinimą darbu, įgalinimą, lojalumą organizacijai bei darbuotojų įvairovės ir įtraukties rodiklius. Testas padeda geriau suprasti darbuotojų patirtį organizacijoje, nustatyti, kodėl mažėja jų įsitraukimas ar didėja darbuotojų kaita.

Tyrimas matuoja:

  • Darbuotojų pasitenkinimą darbu pagal tokius kriterijus, kaip atlygis, darbo prasmė, gaunamos užduotys, vidinė motyvacija, pusiausvyra tarp darbo ir laisvalaikio, įvertinimas;
  • Darbuotojų pasitenkinimą organizacijos siūlomomis socialinėmis naudomis: įmonės šventėmis, DU priedais, papildomu sveikatos draudimu ir kt.;
  • Darbuotojų įgalinimą organizacijoje pagal tokius kriterijus, kaip tobulėjimo ir karjeros galimybės, tiesioginis vadovavimas, tikslų aiškumas, lyderystė organizacijoje, atsakomybės ribų aiškumas, komandinio darbo ir komunikacijos efektyvumas, organizacijos inovatyvumas;
  • Darbuotojų pasitenkinimą nuotoliniu ir hibridiniu darbu, jo sąlygomis, komunikacija ir efektyvumu;
  • Darbuotojų jaučiamą psichologinį saugumą ir organizacijos mikroklimatą;
  • Darbuotojų lojalumą organizacijai ir eNPS (Employee Net Promoter Score);
  • Organizacijos įvairovės ir įtraukties rodiklius.
Susisiekti

Kaip vyksta tokio tipo tyrimai?

Šis tyrimas, kaip įrankis, yra lankstus: galima pasirinkti jo apimtį, matuojamas sritis, įtraukti savo klausimus. Tyrimas tinkamas įvairioms operacinėms sistemoms, yra pritaikytas ir mobiliesiems įrenginiams bei atliekamas nuotoliu, darbuotojams tinkamiausiu metu. Dalyviai gauna kvietimą dalyvauti tyrime elektroniniu paštu. Užpildyti klausimyną darbuotojai gali per kelis kartus – nebūtina iš karto atsakyti į visus klausimus. Darbuotojams užpildžius klausimyną, automatiškai sugeneruojamos ataskaitos ir rekomendacijos. Esant poreikiui, ataskaitų rezultatus galima aptarti su sertifikuotu Emplonet konsultantu.

Siūlomi tyrimai organizacijose:

UNLOCK Employee Experience tyrimas organizacijos situacijos įvertinimui, darbuotojų kaitai mažinti, organizacinių pokyčių planavimui, organizacijos patrauklumui didinti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur mus rasti?

Jeigu domina organizacijų tyrimai – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Kokia nauda iš UNLOCK Employee Experience tyrimo?

Darbuotojų patirties ir organizacinės kultūros įvertinimas leidžia įmonei geriau suprasti darbuotojų patirtį organizacijoje, įsitraukimo mažėjimo ir darbuotojų kaitos priežastis. Tyrimais gauta informacija įgalina įmones kurti darbuotojų patirties ir kultūros stiprinimo gaires, kurti pozityvią organizacijos kultūrą, planuoti pokyčius, didinti darbuotojų pasitenkinimą, įtrauktį, lojalumą organizacijai.

Nuo ko priklauso UNLOCK Employee Experience tyrimo kaina?

Paslaugos kaina priklauso nuo organizacijos darbuotojų skaičiaus. Norėdami gauti geriausią kainos pasiūlymą, susisiekite tiesiogiai su Emplonet konsultantais.

Susisiekti

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Vadovų galvos skausmas: kaip darbuotojams pranešti blogas žinias? 

Atleidimas iš darbo, sumažėjusios naudos, išaugę krūviai…

Pasitelkus dirbtinį intelektą per savaitę darbe sutaupo ir 8 valandas

Dirbtinis intelektas milžinišku greičiu keičia mūsų…