IT specialistų paieška ir atranka

Konkurencinės varžybos dėl IT srities darbuotojų rinkoje yra vienos intensyviausių. IT specialistai darbo pasiūlymų sulaukia labai dažnai, tad norint juos sudominti naujomis karjeros galimybės, reikia daug žinių, įgūdžių ir patirties.

Emplonet specializuojasi IT specialistų pritraukime jau daug metų, o 2021 m., galutinai susiformavus stipriai IT personalo atrankų komandai, įsteigtas IT atrankų padalinys.

Kaip vykdoma IT specialistų paieška ir atranka?

Profesionalią atranką atliekame naudodamiesi pasaulyje pripažintais standartizuotais metodais ir remdamiesi savo įmonės dešimtmečio veiklos patirtimi:

 •       Tikslingo, produktyvaus ir malonaus pokalbio metu išanalizuojame Jūsų poreikius bei lūkesčius, išsiaiškiname, kokios būtų Jūsų organizacijai reikalingo Kandidato vertybės, asmeninės savybės, įgūdžiai, patirtis ir pan.
 •       Priklausomai nuo atrankos pobūdžio, parenkame Jums tinkamiausią savo patirtimi Emplonet specialistą iš IT atrankų padalinio komandos.
 •       Iš anksto pateikiame prognozę, kada galite tikėtis informacijos apie Kandidatus. Suteikiame ekspertinių įžvalgų, kurios leidžia atrankos procesą padaryti greitesnį ir efektyvesnį.
 •       Pagal atrankos specifiką ir Jūsų poreikius, parenkame tinkamiausius atrankos metodus bei priemones ir jas įgyvendiname. Vykdome pasyvių Kandidatų paiešką, „galvų medžioklę“, potencialius Kandidatus įvertinsime pasitelkdami standartizuotus psichologinius testus, technines užduotis.
 •       Visos atrankos metu palaikome su Jumis grįžtamąjį ryšį, reguliariai teikiame informaciją apie atrankos eigą.
 •       Teikiame atrankos ataskaitas, kurios leidžia Jums įvertinti galimų Kandidatų susidomėjimą, Jūsų įmonės įvaizdį tarp galimų Kandidatų, jų požiūrį į siūlomą darbo pobūdį. Esant poreikiui, siūlome alternatyvius, efektyvesnius sprendimus.
 •       Pateikiame išsamią informaciją apie tinkamus Kandidatus. Kandidatų aprašuose suteikiame informaciją, ką parodė Kandidato atlikti psichologiniai testai, techninės užduotys, pristatome jo technines kompetencijas, kurias tikriname įvertindami kandidato patirtį. Aprašuose atskleidžiamos Kandidatų stipriosios savybės bei su jais susijusi rizika.

Specializuojamės šių IT specialistų pozicijų atrankose:

 •       Programuotojai (Developers);
 •       IT architektai (IT architects);
 •       IT inžinieriai (IT engineers);
 •       IT administratoriai (IT administrators);
 •       IT analitikai (IT analysts);
 •       IT sistemų administratoriai (IT System administrators);
 •       Tinklo inžinieriai (Network engineers);
 •       IT projektų vadovai (IT project managers);
 •       IT komandų vadovai (IT Team Leads);
 •       IT produkto vadovai (IT product owners);
 •       Scrum masters;
 •       Dizaineriai (UX/UI) (UX/UI designers);
 •       Kokybės užtikrinimo specialistai ( Quality assurance engineers, QA);
 •       Kibernetinio saugumo specialistai (Cyber security specialists).

Kur mus rasti?

Jeigu domina IT specialistų paieškos ir atrankos paslauga – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Susisiekti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko prireiks rasti gerą IT specialistą?

Pirmuosius Kandidatus vidutiniškai pristatome per 1-ą, 1,5-os* atrankos savaitės. IT srities specialistų vidutinė paieškos ir atrankos trukmė iki atrinkto kandidato kvietimo prisijungti – 2-3 mėn.* – 2 mėn.* (*pateikiami vidurkiai gali skirtis priklausomai nuo projekto sudėtingumo).

Kaip Klientas turės prisidėti prie Kandidatų atrankos?

Svarbu, kad įmonės atstovai, su kuriais bendraujama ieškant jų organizacijai naujų komandos narių, suteiktų pakankamai informacijos apie poreikius ir lūkesčius Kandidatui, įmonės kultūrą bei vertes, kurias norima pasiūlyti Kandidatui. Vykdant atranką, savalaikė reakcija į paiešką ir atranką vykdančio specialisto papildomas užklausas procesą padaro daug efektyvesnį. Taip pat svarbus žmogaus, išmanančio technines kompetencijas, produkto ar projekto gylį, įsitraukimas. Apie 100 žodžių papildomas tekstas tituliniam puslapiui su reikiamais raktažodžiais.

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo, organizacijoms padėdami rasti ir pritraukti tinkamiausius žmones, o žmonėms – rasti geriausią vietą profesinei savirealizacijai ir augimui. Teikiame talentų pritraukimo, atrankos ir valdymo sprendimus, kurie partnerių įmonėms padeda mažinti darbuotojų kaitą, prailgina jų kelionę, augina vidines kompetencijas. Specializuojamės visų grandžių vadovų, aukštos bei vidutinės kvalifikacijos specialistų paieškos bei atrankos srityje. 

Su partneriais vystome ilgalaikį, pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą. Darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse, o padalinius turime Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Tylusis atleidimas – pavojinga tendencija organizacijoms ir darbuotojams  

Emplonet komunikacijos projektų vadovė Adelė Meškinytė…

Nebejaučiu motyvacijos – kaip dirbti?  

Emplonet IT atrankų konsultantė Edita Čibinskaitė 72 proc.…