Darbuotojų paieška ir atranka

Kaip vyksta darbuotojų paieška bei atranka ir ką reikėtų žinoti?

Siekiame maksimalių rezultatų Jums, esame lankstūs ir dalijamės vertingomis žiniomis. Vykdydami talentų paiešką, pritraukimą ir vertinimą, atliksime iš daugelio žingsnių susidedantį procesą. Atrankos metu reguliariai informuosime apie atrankos eigą, teiksime įžvalgas apie rinką ir darbuotojų lūkesčius bei konsultuosime, kaip sustiprinti darbdavio vertės pasiūlymą.

Kandidatų pritraukimas 

 •       Išsamiai aptarsime Jūsų poreikius, atliksime darbo ir organizacinės kultūros analizę;
 •       Sudarysime tinkamiausių talentų paieškos, pritraukimo ir vertinimo strategiją;
 •       Aiškiai apsibrėšime susitarimus: nustatysime atrankos terminą ir minimalų pristatomų tinkamų Kandidatų skaičių;
 •       Parengsime darbo skelbimus, atliksime jų sklaidą didžiausiuose darbo skelbimų portaluose ir socialinėje medijoje, užsiimsime aktyvių Kandidatų pritraukimu;
 •       Ieškosime ir pritrauksime pasyvius Kandidatus, vykdysime „galvų medžioklę“.

CV rūšiavimas ir Kandidatų vertinimas

 •       Įvertinsime gautus gyvenimo aprašymus (CV), atrinksime tinkamus Kandidatus ir su jais susisieksime;
 •       Kandidatų kompetencijas vertinsime pusiau struktūruoto interviu metodu;
 •       Atliksime visų Jūsų pasirinktų Kandidatų asmeninių savybių, komandos vaidmenų ir vertybių vertinimą UNLOCK testu;
 •       Pagal poreikį, papildomai atliksime holistinį Kandidatų vertinimą Tripod testais.

Atrankos užbaigimas

 •       Pristatysime Jums atrinktus tinkamiausius Kandidatus, įvardysime jų potencialą ir riziką;
 •       Suorganizuosime Jūsų susitikimus su atrinktais Kandidatais. Esant poreikiui, juose dalyvaus ir mūsų konsultantas;
 •       Užbaigus atrankos procesą, suteiksime grįžtamąjį ryšį apie atrankos eigą Kandidatams, padėsime sukoordinuoti užduočių atlikimą, informuosime ir nepasirinktus Kandidatus;
 •       Jums pageidaujant, pateiksime išsamią galutinę ataskaitą apie įvykdytus darbus.
Susisiekti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur mus rasti?

Jeigu domina darbuotojų paieškos ir atrankos paslauga – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Kokie darbuotojų paieškos proceso terminai?

Pirmuosius Kandidatus vidutiniškai pristatome per 1-ą, 1,5-os* atrankos savaitės. Aukštos kvalifikacijos specialistų vidutinė paieškos ir atrankos trukmė iki atrinkto kandidato kvietimo prisijungti – 1,5-2 mėn.*, IT srities specialistų – 2-3 mėn.*, įvairių grandžių vadovų – 2 mėn.* (*pateikiami vidurkiai gali skirtis priklausomai nuo projekto sudėtingumo).

Kokia darbuotojų paieškos paslaugos kaina?

Paslaugų paketą siūlome pagal individualius Kliento poreikius, parenkame konkrečiai įmonės atrankai tinkamiausias priemones ir metodus. Dėl tinkamiausių sprendimų ir geriausios paslaugų kainos susisiekite tiesiogiai su Emplonet konsultantais.

Kokia garantija, kad jūsų investicija į Emplonet vykdomą darbuotojų paiešką ir atranką atsipirks?

 • Siekiame maksimalių rezultatų savo partneriams. Daugiau nei 80 % partnerių su mumis vysto ilgalaikį bendradarbiavimą, ir per 85 % įmonių yra daugiau nei patenkintos mūsų paslaugomis. 90 % mūsų atrinktų kandidatų tęsia darbą įmonėse po 3 mėnesių, o 92 % jų  dirba įmonėse ilgiau nei 2 metus. Vykdydami atrankas, laikomės per veiklos dešimtmetį išgrynintų efektyviausių procesų:
 • Susitinkame su Klientu tikslingo, produktyvaus ir malonaus pokalbio. Jis padeda mums pažinti Kliento įmonę, o tai leidžia kuo įmanoma geriau įvykdyti naujų reikalingų darbuotojų atrankas.
 • Susitikimo metu išsiaiškiname, kokios būtų organizacijai reikalingo Kandidato vertybės, suderinamumas su esamu kolektyvu, asmeninės savybės, įgūdžiai ir patirtis, kurie leistų Kandidatui gerai atlikti Jums reikalingą darbą.
 • Priklausomai nuo personalo atrankos pobūdžio, parenkame Klientui tinkamiausią savo patirtimi Emplonet specialistą.
 • Iš anksto pateikiame prognozę, kada galima tikėtis informacijos apie Kandidatus. Paprastai atrankas įvykdome per mėnesį. Tačiau būna ir išskirtinių sėkmės istorijų.
 • Pagal išgrynintus Kliento poreikius, sukuriame patrauklų darbo skelbimą, pritaikydami jį tikslinei potencialių Kandidatų auditorijai, kad jo pasiekiamumas ir efektyvumas būtų kuo didesnis.
 • Parengtą darbo skelbimą išplatiname populiariausiuose darbo paieškos portaluose, profesiniuose bei socialiniuose tinkluose.
 • Užsiimsime pasyvių Kandidatų (angl. Passive Candidates) paieška ir pritraukimu profesiniuose, socialiniuose tinkluose. Pasyvūs Kandidatai – potencialūs darbuotojai, specialistai, kurie šiuo metu aktyviai darbo neieško, tačiau savo savybėmis ir patirtimi būtų labai naudingi Jūsų įmonei. Tokių Kandidatų ieškome pasitelkdami Google X-Ray paiešką, Boolean operacijas, naudodami tinkamiausius paieškos raktažodžius.
 • Visos personalo atrankos metu palaikome su Klientu ryšį, reguliariai teikiame informaciją apie atrankos eigą. Padedame derinant susitikimų laiką su  Kandidatu, patariame, ką daryti, kad Kandidatas galėtų kuo greičiau prisijungti prie kompanijos kolektyvo.
 • Teikiame atrankos ataskaitas, kurios leis Jums įvertinti galimų Kandi-datų susidomėjimą darbo pasiūlymu, Jūsų įmonės įvaizdį tarp galimų Kandidatų, jų požiūrį į siūlomą darbo pobūdį ir panašiai. Atrankai užtrukus arba esant mažam Kandidatų susidomėjimui, iš gautos statistikos parengsime išvadas ir pateiksime rekomendacijas, ką galėtumėte pakeisti darbo pasiūlyme.
 • Kalbamės su potencialiais Kandidatais ir atliekame struktūruotus interviu su jais. Įvertiname Kandidatų kompetencijas, kurios apima ne tik įgūdžius, bet ir nuostatas, vertybes – visa tai, kas darbuotojui leistų Klientui reikalingą darbą atlikti gerai. Interviu metu, naudojantis hipotetinio elgesio ir situaciniais klausimais, prognozuojame, kaip Kandidatas elgtųsi darbinėje aplinkoje.
 • Potencialius Kandidatus įvertiname pasitelkdami standartizuotus psichologinius testus, praktines užduotis.
 • Klientui patogiausia forma pateikiame išsamią informaciją apie tinkamus Kandidatus. Kandidatų aprašuose būna informacija, ką parodė Kandidato atlikti psichologiniai testai, praktinės užduotys, taip pat yra galimybė palyginti Kandidatų rezultatus. Aprašuose atskleidžiamos ir kandidatų stipriosios savybės bei rizika.
 • Klientui pageidaujant, o Kandidatui sutinkant, surenkame Kandidato rekomendacijas iš buvusių darboviečių.
 • Klientui sutikus, bendradarbiaujame su juo tolesniuose atrankos etapuose. Emplonet HR specialistas galės dalyvauti Kliento rengiamuose interviu su Kandidatais.

Kitos paslaugos:

IT darbuotojų paieška Vadovų paieška

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Ar esate geras kandidatas? Štai, kam darbdaviai sako „ne“

Emplonet personalo atrankų konsultantė Sandra Balandienė…

Kovo 8-osios statistikos „puokštė“ apie lyčių lygybę

Emplonet Vilniaus padalinio vadovė Ingrida…

Tyrimas: daugiau nei 40 proc. darbuotojų ketina palikti savo darbovietes

Daugiau nei 40 proc. darbuotojų Lietuvoje artimiausiu metu…