Aukštos kvalifikacijos personalo nuoma

Rasti profesionalų, patikimą laikinąjį darbuotoją organizacijoms gali būti sudėtingas iššūkis, ypač jei jo ieškoma trumpesniam laikotarpiui. Emplonet teikiama aukštos kvalifikacijos personalo nuomos (laikinojo įdarbinimo) paslauga yra skirta talentų paieškos ir išlaikymo iššūkiams palengvinti, kad galėtumėte susitelkti į pagrindines verslo funkcijas, o mes pasirūpintume jūsų vertingiausiu turtu žmonėmis.  

Kam naudinga darbuotojų nuomos paslauga? 

 • Mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms. Jų ištekliai dažniausiu atveju yra riboti, todėl tokioms įmonėms gali būti naudinga perduoti žmogiškųjų išteklių ir personalo atrankos funkcijas partneriams tam, kad administracinė našta ir išlaidos būtų mažesnės. Laikinojo įdarbinimo paslaugos tokioms įmonėms suteikia prieigą prie talentų ir padeda efektyviau konkuruoti rinkoje.
 • Sezoniniu darbu besiverčiančioms įmonėms. Pramonės šakose, kuriose sezoniniai poreikiai kinta (pavyzdžiui, mažmeninės prekybos, sveikatos ir žemės ūkio sektoriuose), dažnai reikia nepastovios darbo jėgos. Darbuotojų nuomos ir laikinojo įdarbinimo paslauga gali padėti šioms įmonėms lengvai didinti ir mažinti darbuotojų skaičių priklausomai nuo sezono.
 • Startuoliams. Nauji verslai paprastai auga sparčiai ir susiduria su daugiau pokyčių nei įsitvirtinusios organizacijos. Emplonet teikiamos laikino įdarbinimo paslaugos startuoliams leidžia greitai suburti komandą be ilgalaikių įsipareigojimų ir išlaidų, susijusių su tradiciniu įdarbinimu.
 • Projektine veikla užsiimančioms organizacijoms. Įmonės, kurios vykdo trumpalaikius projektus (pavyzdžiui, statybų, renginių planavimo ar IT konsultacijų), gali pasinaudoti laikinojo įdarbinimo paslaugomis, kad surastų tinkamus talentus konkretiems projektams ir sumažintų pridėtines išlaidas prastovų metu.
 • Įmonėms, susiduriančioms su neaiškiomis ekonominėmis sąlygomis. Ekonominio nuosmukio laikotarpiu įmonės gali rinktis laikinus darbuotojus, kad išlaikytų lankstumą ir sumažintų fiksuotas išlaidas.
 • Nišinėms arba specializuotoms įmonės. Sveikatos priežiūros, inžinerijos ar IT sektoriai, kuriems reikia specializuotų įgūdžių specialistų, gali pasikliauti šiomis paslaugomis, kad rastų reikiamos kompetencijos specialistus be ilgo įdarbinimo proceso.
 • Į pagrindinę veiklą orientuotoms įmonėms. Personalo nuomos paslauga gali būti naudinga įmonėms, kurios nori sutelkti savo dėmesį į savo pagrindinę veiklą ir išvengti žmogiškųjų išteklių valdymo. Personalo nuoma leidžia joms sutelkti dėmesį į naujoves ir augimą.
 • Ne pelno siekiančioms ir viešojo sektoriaus organizacijoms. Ne pelno siekiančios ir viešojo sektoriaus organizacijos gali pasinaudoti šiomis paslaugomis tam, kad išlaikytų lanksčią darbo jėgą, ypač krizių metu arba vykdant projektines iniciatyvas. 
Susisiekime

Kaip vyksta darbuotojų nuomos procesas?

Emplonet tapus Jūsų laikinojo įdarbinimo/darbuotojų nuomos parneriu, profesionaliai pasirūpinsime: 

 • Darbuotojų atranka ir jų įvertinimu; 
 • Darbo sutarčių sudarymu ir susijusiomis teisinėmis procedūromis; 
 • Visų su darbo santykiais susijusių darbuotojo dokumentų ruošimas bei valdymas; 
 • Darbo laiko apskaita; 
 • Mokesčių valstybei apskaičiavimais ir mokėjimais; 
 • Esant reikalui, netinkamo darbuotojo keitimu. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur mus rasti?

Jeigu domina personalo administravimo paslauga – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Kodėl verta rinktis Emplonet?

Daugiau nei 80 % partnerių su mumis vysto ilgalaikį bendradarbiavimą, ir per 85 % įmonių yra daugiau nei patenkintos mūsų paslaugomis. 90 % mūsų atrinktų kandidatų tęsia darbą įmonėse po 3 mėnesių, o 92 % jų dirba įmonėse ilgiau nei 2 metus. Vykdydami atrankas, laikomės per veiklos dešimtmetį išgrynintų efektyviausių procesų. Specializuojamės aukštos kvalifikacijos specialistų, įvairių grandžių vadovų atrankose, IT, finansų, pardavimų, pramonės, inžinerijos, NT, energetikos, logistikos, administravimo, Klientų aptarnavimo, žmogiškųjų išteklių, teisės, rinkodaros srityse. Esame kompetentingų, empatiškų, į klientą orientuotų konsultantų komanda.

Susisiekime

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo