HR mokymai ir konsultacijos

Siekiate organizacijoje pagilinti žinias apie darbuotojų paiešką, pritraukimą, atranką, kompetencijų vertinimą, IT specialistų paiešką?

Įmonėms, vadovams, personalo specialistams galime pasiūlyti mokymus, kurie suteiks naujausių žinių apie darbuotojų atrankos tendencijas, principus ir efektyviausius metodus, testavimą bei kitus atrankose svarbius aspektus. HR mokymų programą formuojame pagal Kliento poreikį.

Koks mokymų tikslas?

Šiuolaikinė darbo rinka yra kaip niekada dinamiška, kintanti ir reikalaujanti nuolat laikyti „ranką ant pulso“. Įmonių vadovai ir žmogiškųjų išteklių specialistai kasdienėse darbotvarkėse turi daugybę vadybos užduočių ir siekiamų tikslų, tad mūsų tikslas – sekti naujausias tendencijas ir perduoti Jums koncentruotas žinias, kurios padėtų priimti geriausius sprendimus HR srityje.

Kur mus rasti?

Jeigu domina HR mokymai ir konsultacijos – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Susisiekti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia HR mokymų kaina?

Mokymų kaina yra derinama individualiai ir priklauso nuo mokymų apimties. Norint gauti geriausią pasiūlymą, kviečiame susisiekti tiesiogiai su Emplonet specialistais.

Kas gali dalyvauti jūsų mokymuose?

Mokymai yra aktualiausi įmonių vadovams, žmogiškųjų išteklių specialistams ir visiems, kurie siekia atnaujinti bei papildyti savo žinių bagažą personalo atrankų srityje.

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Ar 4 darbo dienų savaitė pasiteisina? 

Emplonet direktorė Violeta Jakutė Pasaulyje pastaruoju…

Persikvalifikavimas: pirmieji žingsniai, galimybės Lietuvoje ir ateities perspektyvos 

Emplonet direktorė Violeta Jakutė, „Emploera“-„GoDoJob“…

Jaunosios kartos koreguoja lūkesčius vadovams: tarp prioritetų – empatija 

„OVC Consulting“ vyr. konsultantė Jūratė Žalienė,…