Galvų medžioklė

Kaip vykdoma talentų paieška?

Vadinamoji galvų, arba talentų medžioklė, angliškai Headhunting, naudojama siekiant surasti ir sudominti Kandidatus, kurie darbo rinkoje laikomi talentais – didesnių nei vidutinių gabumų ir gebėjimų darbuotojus. Talentų pritraukimas reikalauja daugiau pastangų. Vykdant galvų medžioklę pasitelkiamos duomenų bazės, pažintys, socialiniai tinklai ir nevengiama būti atkakliam – žinoma, išlaikant profesionalumą ir mandagumą. Su talentais kontaktuojama tiesiogiai, žinutės turinys kiek įmanoma individualizuojamas, stengiamasi kuo labiau atkreipti Kandidato dėmesį, sudominti ir įtraukti.

Kam naudinga galvų medžioklė?

Galvų medžioklė dažniausiai taikoma, kai reikia rasti ir pritraukti patyrusius, aukštos kvalifikacijos specialistus, vadovaujančius asmenis. Galvų medžioklė pasitelkus išorinius partnerius palanki tuo, kad, norint pritraukti talentus iš konkuruojančių įmonių, išvengiama interesų konflikto ar grėsmės darbdavio įvaizdžiui.

Emplonet dirba su šiomis pozicijomis: 

  •       Visų grandžių vadovai;
  •       Patyrę, aukštos kvalifikacijos specialistai;
  •       Pradedantieji specialistai.

Kur mus rasti?

Jeigu domina galvų medžioklės paslauga – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Susisiekti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo skiriasi galvų medžioklė nuo paprastos darbuotojų paieškos?

Galvų medžioklė kaip atrankų forma išskirtinė tuo, kad darbuotojai, kuriuos siekiama tokiu būdu pritraukti, yra vieni labiausiai geidžiamų rinkoje, ir patys naujo darbo aktyviai neieško. Vykdant galvų medžioklę, konkrečiai žinoma, kokio asmens norima į konkrečią darbo vietą, arba pasirenkami keli tokie asmenys, kreipiamasi tiesiogiai ir bandoma pritraukti bent vieną iš jų. Vykdant galvų medžioklę, ypatingai svarbu, kad atrankų specialistas labai gerai išmanytų kalbinamo Kandidato darbo specifiką, terminologiją, svarbiausius aspektus.

Kokie galvų medžioklės proceso terminai?

Pirmuosius Kandidatus vidutiniškai pristatome per 1-ą, 1,5-os* atrankos savaitės. Aukštos kvalifikacijos specialistų vidutinė paieškos ir atrankos trukmė iki atrinkto kandidato kvietimo prisijungti – 1,5-2 mėn.*, IT srities specialistų – 2-3 mėn.*, įvairių grandžių vadovų – 2 mėn.* (*pateikiami vidurkiai gali skirtis priklausomai nuo projekto sudėtingumo).

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Vadovų galvos skausmas: kaip darbuotojams pranešti blogas žinias? 

Atleidimas iš darbo, sumažėjusios naudos, išaugę krūviai…

Pasitelkus dirbtinį intelektą per savaitę darbe sutaupo ir 8 valandas

Dirbtinis intelektas milžinišku greičiu keičia mūsų…