Darbo rinkos ir kiti tyrimai

Esame atlikę kandidatų lūkesčių ir panašios tematikos darbo rinkos apklausas. Kliento užsakymu vykdome konkrečių organizacijų numatytose pozicijoje dirbančių asmenų anonimines atlygio lūkesčių tyrimus.

Kam yra naudingi tokie tyrimai:

Kandidatų lūkesčių tyrimas ir jo duomenys įgalina organizacijas pagrįstiems pokyčiams. Atlikę tyrimus, jeigu Klientas pageidauja, formuojame rekomendacijas, ką turėtų numatyti darbdaviai, norėdami būti patrauklūs darbo rinkoje.

Kaip vyksta darbo rinkos tyrimai?

Apklausas rengiame vadovaudamiesi pripažintomis ir patvirtintomis metodikomis. Kiekvienam tyrimui parenkame tinkamiausius metodus ir įrankius.

Vykdydami kandidatų atlygio lūkesčių tyrimą, su Klientu suderiname tikslinę tyrimo auditoriją, projekto laikotarpį, vykdome anoniminę apklausą raštu / žodžiu (telefonu), sisteminame ir apibendriname statistiką, pateiktą išoriniuose šaltiniuose (Lietuvos statistikos departamento, BIfree SODRA ir pan.)

Kur mus rasti?

Jeigu domina darbo rinkos tyrimai ir konsultacijos – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Susisiekti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia nauda iš darbo rinkos tyrimų?

Darbdaviai gali sužinoti, kokia yra situacija rinkoje skirtingų profesijų darbo užmokesčio, paklausos ir kitais aktualiais aspektais. Tai leidžia jiems priimti efektyvius sprendimus formuojant darbo pasiūlymus, komandas, siekiant išlikti patraukliems darbo rinkoje ir išlaikyti talentus.

Nuo ko priklauso darbo rinkos tyrimų kaina?

Kaina priklauso nuo tyrimo apimties, sudėtingumo, norimų ištirti klausimų skaičiaus. Norint gauti geriausią pasiūlymą, kviečiame susisiekti tiesiogiai su Emplonet specialistais.

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis

Vadovų galvos skausmas: kaip darbuotojams pranešti blogas žinias? 

Atleidimas iš darbo, sumažėjusios naudos, išaugę krūviai…

Pasitelkus dirbtinį intelektą per savaitę darbe sutaupo ir 8 valandas

Dirbtinis intelektas milžinišku greičiu keičia mūsų…