Reaguodami į pokyčius darbo rinkoje, optimizuojame savo paslaugų portfelį. Nuo šiol personalo valdymo įmonė „Emplonet“ koncentruosis į personalo valdymo paslaugas, susijusias su visų grandžių vadovų, aukštos bei vidutinės kvalifikacijos specialistų paieškomis bei atrankomis. „Emplonet“ vadovavimą perima Violeta Jakutė, iki šiol vadovavusi įmonės padaliniui Vilniuje.

Tuo metu darbuotojų atranką į inžinerines ir technines pozicijas pramonės sektoriuje perima įmonė „Emploera“, kuri veiks kaip prekinis ženklas „GoDoJob“. Šios įmonės direktore tampa Virginija Šležaitė, anksčiau vadovavusi „Emplonet“.

Daugiau specializuotų sprendimų verslui

„Verslams vis sunkiau pritraukti ir išlaikyti tinkamus žmones, su kuriais galima siekti ilgalaikių tikslų. Keičiasi ir mūsų klientų poreikiai, todėl siekdami efektyviausio rezultato, turime individualizuoti savo instrumentus. Kad galėtume tinkamai atliepti kintančius klientų poreikius ir pokyčius darbo rinkoje, išgryninome veiklas“, ‒ sako Violeta Jakutė.

Naujoji „Emplonet“ vadovė teigia, kad personalo paslaugų išgryninimas ir dviejų įmonių specializacija į konkrečias sritis leis papildomai investuoti į naujus sprendimus klientams.

„Klientams teiksime talentų pritraukimo, atrankos ir valdymo sprendimus, kurie padės mažinti darbuotojų kaitą, prailgins darbuotojo kelionę įmonėje, augins vidines jo kompetencijas“, ‒ priduria V. Jakutė.

Artimiausiuose planuose – plėtra Lietuvoje

Šiuo metu „Emplonet“ 79 klientams teikia aukštos kvalifikacijos talentų bei vadovų pritraukimo ir atrankos paslaugas. „GoDoJob“ startuoja turėdama beveik pusšimtį klientų. Daugiau nei 80 proc. abiejų įmonių klientų – ilgalaikiai verslo partneriai.

„Natūralu, kad augant įmonėms, kartu auginsime ir klientų ratą, tačiau mūsų tikslas ‒ ne kuo didesnės rinkos dalies užėmimas. Siekiame tvarios veiklos, todėl pirmiausiai siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su verslais, norinčiais kurti didesnę pridėtinę vertę visuomenei“, ‒ sako V. Šležaitė.

Veiklos dešimtmetį kitąmet minėsianti „Emplonet“ artimiausiu metu planuoja komandų plėtrą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Šių metų „Emplonet“ sausio-rugpjūčio pajamos, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2020 m., augo 47 proc.