Darbuotojų kompetencijų vertinimas (Tripod testas)

Tripod psichologiniai testai yra objektyvūs, standartizuoti metodai, matuojantys pamatines ir laike nekintančias žmogaus savybes. Jie leidžia įvertinti protinius gebėjimus bei asmenines Jūsų savybes: motyvaciją, orientacijos į rezultatus bei komandinio darbo lygį, atsparumą stresui, sėkmingam vadovavimui svarbias „minkštąsias“ kompetencijas.

Testavimas gali padėti geriau suprasti, kokios darbo pozicijos yra Jums tinkamiausios.

Kaip vyksta Tripod testavimas Kandidatams?

Susitikimo arba telefoninio pokalbio metu išgryniname karjeros pokyčių siekiančio asmens poreikius ir parenkame juos labiausiai atitinkančius testus.

Asmeninių savybių testus asmenys atlieka nuotoliu, jiems patogiu metu. Iš sistemos sugeneruojama bei nurodytu el. paštu išsiunčiama nuoroda į testą. Jam atlikti tereikia kompiuterio ar kito išmaniojo įrenginio.

Protinių gebėjimų testai atliekami arba gyvai Emplonet padalinyje, arba nuotoliu, video susitikimo metu, stebint Emplonet sertifikuotam konsultantui.

Atliktus testus, sistema automatiškai sugeneruoja išsamias ataskaitas, o esant poreikiui, sertifikuotas konsultantas žodžiu pakomentuoja plačiau, atsako į testuojamojo klausimus.

Kokia nauda iš Tripod testo Kandidatui?

Atlikę testą, darbą ar karjeros kryptį norintys keisti asmenys:

  •       Gali objektyviau įvertinti savo stipriąsias ir stiprintinas kompetencijas;
  •       Geriau perpranta savo motyvaciją profesiniame kelyje;
  •       Gauna testo rezultatų analizę su rekomendacijomis, padedančiomis numatyti profesines veiklas, kuriose jiems gali sektis geriausiai.

Kur mus rasti?

Jeigu domina kompetencijų vertinimas Tripod testais – kreipkitės! Mielai suteiksime daugiau informacijos ir patarsime, kokie sprendimai yra geriausi Jums. Galime pasimatyti mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba virtualiai, o paslaugas teikiame visoje Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Susisiekti

Dažniausiai užduodami klausimai

Tripod testo kaina?

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, pasiūlomi labiausiai Jums tinkantys testai. Norėdami gauti geriausią testavimo paslaugų ir kainos pasiūlymą, susisiekite tiesiogiai su Emplonet konsultantais.

Kaip ilgai laukti kompetencijų vertinimo atsakymų?

Testo rezultatus asmuo gauna iš karto po testo atlikimo. Sistema automatiškai sugeneruoja išsamias ataskaitas. Pageidaujant papildomų komentarų, į klausimus žodžiu atsako sertifikuotas konsultantas.

Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo

Naujienos ir tinklaraštis