Emplonet Vilniaus padalinio vadovė Ingrida Juknevičiūtė-Lukašonok

Ar verta atrašyti Jus kalbinančiam personalo atrankų specialistui, jeigu naujo darbo šiuo metu neieškote? Emplonet Vilniaus padalinio vadovė Ingrida Juknevičiūtė-Lukašonok pataria, kad reikėtų išnaudoti darbo rinkoje susiklosčiusią situaciją ir nepraleisti progos užmegzti ateityje galimai pasitarnausiančią pažintį.

„Šiuo metu darbo rinka labai įkaitusi, o naujų darbuotojų paieška, kaip skelbia naujienų antraštės, primena bado žaidynes. Panašu, kad patarimų, kaip rasti naują darbą, nė nebereikia. Vis dėlto pati, sulaukdama siūlymų keisti darbą, nors atsisakau, bet priduriu „Palaikome ryšį“, – sako Ingrida. Kodėl?

Jos teigimu, net jeigu atrankų specialistas kreipiasi į Jus, siūlydamas Jūsų lūkesčių neatitinkančią darbo poziciją, neverta palikti jo žinutės neatsakytos. Ką tokiu atveju daryti:

– Paprašykite darbo skelbimo / detalesnės informacijos apie pasiūlymą;

– Padėkokite ir nurodykite, su kokiais pasiūlymais specialistas gali kreiptis ateityje, detalizuodami savo lūkesčius (nuo X Eur, darbdavio veiklos sektorius, darbas – nuotoliu / mišriai / iš Mėnulio);

– Jeigu sulaukiate itin daug pasiūlymų, sukurkite automatinio atsakymo žinutę su visa reikiama aukščiau paminėta informacija.

Nepraleiskite progos – megzkite ryšius, palikite gerą įspūdį daug pastangų dedančiam atrankų specialistui – tai gali atnešti naudos netolimoje ateityje, pataria Ingrida.