Individualios koučingo sesijos 

Esate motyvuoti, trokštate pokyčių, žinote savo tikslus, tačiau delsiate pradėti? O gal visgi  trūksta gairių ar veiksmų plano, kuris Jus įgalintų žengti tikslo link? 

Siūlome išbandyti individualias koučingo sesijas. 

Koučingas (angl. „coaching“, liet. „ugdomasis vadovavimas“) – skirtingomis metodikomis paremtas asmeninio potencialo įgalinimas, vedantis į teigiamus pokyčius: tikslų įgyvendinimą, įpročių ir įsitikinimų transformaciją, esminių vertybių išsigryninimą.  

Koučeris Jūsų nemokys ir neduos patarimų. Jis tikės Jūsų potencialu ir padės Jums patiems juo patikėti. Jis paskatins įsigilinti, kokios yra Jūsų vertybės, ko gyvenime norite pasiekti, kokia gyvenimo kokybė Jus tenkintų, ir padės paruošti veiksmų planą Jūsų tikslams įgyvendinti. 

Koučeris (angl. „coach“) – tai profesionalas, kuris valdo specialias klausimų uždavimo technikas, leidžiančias maksimaliai panaudoti žmogaus potencialą, paskatinti jį užsibrėžti ambicingus tikslus bei numatyti veiksmus jiems pasiekti darbe ir asmeniniame gyvenime. 

Koučingo sesija – tarp kliento ir koučingo trenerio mezgamas konfidencialus pokalbis, kuriuo siekiama atrasti atsakymus į rūpimus klausimus.  

Koučingo sesijos metu Jūs įveiksite vidinius prieštaravimus ir greičiau judėsite į priekį. 


Kam naudingos koučingo sesijos?

Koučingo sesijos tinka pokyčiams pasiruošusiems bei juos įgyvendinti motyvuotiems asmenims. Koučingo sesijos Jums padės, jei: 
  • ieškote pašaukimo/karjeros kelio; 
  • norite pagerinti darbo santykius; 
  • turite priimti svarbų sprendimą darbinėje veikloje/ryžtis profesiniam pokyčiui; 
  • norite pasiekti konkrečių tikslų karjeroje, bet nežinote kaip; 
  • susiduriate su kitomis abejones keliančiomis situacijomis darbe. 

Domina konkrečios seminarų temos ar formatas? Susisiekime

Jeigu domitės organizacijų koučingo sesija darbuotojams, pasiūlymą skaitykite ČIA. 

Susipažinkime, mano vardas IRENA!

Esu sertifikuota ICC (angl. International Coatching Community) koučingo trenerė bei personalo paieškos ir atrankos įmonės vykdomoji direktorė.  

Koučingo trenerės kelionę pradėjau nuo noro gilinti ekspertiškumą konsultuojant organizacijas – vadovus, specialistus, darbuotojus (jų grupes ar individualiai), taip pat –  poreikio išmokti naujų praktikų, atnešančių teigiamų pokyčių organizacijoms ir jose dirbantiems žmonėms.

Mano, kaip koučingo trenerės, tikslas maksimaliai panaudoti Jūsų potencialą, paskatinti Jus užsibrėžti ambicingų tikslų, numatyti veiksmus tikslams pasiekti ir užtikrinti vidinę pusiausvyrą. Kviečiu susisiekti ir aptarti Jūsų lūkesčius profesinei sričiai, karjeros keliui ar įsivardyti problemas, su kuriomis susiduriate darbinėje srityje. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta koučingo sesijos?

Koučingo sesijos trukmė: 4560 min. Formatas – gyva sesija arba vaizdo skambutis.  

Siekiant tvaraus pokyčio tikslinga rinktis tęstinį darbą su koučingo treneriu –  rekomenduojamos 35 sesijos. Rekomenduojamas sesijų dažnumas – 1 k. per savaitę. 

Susisiekime