Personalo poreikio planavimas

Personalo poreikio planavimas

Personalo poreikio planavimas – tai procesas, padedantis nustatyti darbuotojų poreikį ir užtikrinti, kad organizacija reikiamus specialistus turėtų reikiamu metu. Pagal šią sistemą organizacija darbuotojų paiešką vykdo tiek išorėje, tiek organizacijos viduje, kai į laisvą poziciją kandidatuoja įmonėje jau dirbantis asmuo. Šiam tikslui būtina parengti efektyvų personalo poreikio planą, kuris:

 • sumažintų organizacijos darbo sąnaudas;
 • maksimaliai padidintų darbuotojų produktyvumą;
 • organizacijai suteiktų konkurencinį pranašumą rinkoje;
 • pagerintų naujų samdomų darbuotojų kvalifikaciją;
 • sumažintų organizacijos išlaidas;
 • skatintų darbuotojus siekti karjeros ir tobulinti įgūdžius;
 • sukurtų labiau įsitraukusią ir patenkintą darbuotojų komandą.

Efektyviai parengtas personalo poreikio planas padeda paieškos ir atrankos procese suprasti esamą organizacijos personalo padėtį ir būsimą naujų darbuotojų poreikį. Šis procesas apima atitinkamų duomenų rinkimą, tyrimą ir interpretavimą, kad būtų galima priimti strateginius sprendimus.

Emplonet komanda specializuojasi aukštos kvalifikacijos specialistų ir įvairių grandžių vadovų atrankose: IT sritis, finansų sritis, pardavimų sektorius, pramonės darbuotojai, inžinerijos specialistai, NT atstovai, energetikos sektorius, logistikos ekspertai, administravimo specialistai, klientų aptarnavimo specialistai, žmogiškųjų išteklių sektorius, teisės ekspertai, rinkodaros specialistai.

Atsižvelgdami į Jūsų organizacijos poreikius, taikome individualią personalo paieškos ir atrankos strategiją, apimančią aktyvių ir pasyvių kandidatų pritraukimo, sudominimo ir vertinimo metodikas. Užtikriname teigiamą kandidatų patirtį viso atrankos proceso metu, stiprindami Jūsų, kaip darbdavio, įvaizdį.

Išreiškus pageidavimą, visus Jūsų pasirinktus kandidatus vertiname „Unlock Personality“ testu, kuris įvertina būsimo darbuotojo asmenybės bruožus, tipą ir tinkamiausią vaidmenį komandoje.

Susisiekime

Esant poreikiui, galime pasiūlyti papildomą atrinktų kandidatų vertinimą „Tripod“ testais:

 • Vadovo protinių gebėjimų testas MMAS – matuoja bendruosius žmogaus protinius gebėjimus: kaip jis geba mokytis naujų dalykų, įsisavinti naują informaciją, kaip tiksliai ir greitai atlieka užduotis, sprendžia sudėtingas problemas ir pan.;
 • Erdvinių gebėjimų testas RVS – matuoja 4 aspektus (objektų atpažinimą, 2D mintinį sukimą, formos suvokimą, 3D mintinį sukimą) ir parodo asmens potencialą dirbti STEM srityse;
 • Vaizdinės informacijos suvokimo greičio ir tikslumo testas VKT – matuoja darbuotojo gebėjimus tiksliai ir greitai analizuoti vaizdinę ir skaitmeninę informaciją. Tai itin svarbu pozicijose, kuriose reikia greitai ir tiksliai apdoroti raštu pateiktą žodinę ar skaitmeninę informaciją;
 • Asmeninių savybių klausimynas NEO-TRI/2 – šio testo pritaikymo galimybės labai plačios, kadangi jis tiria žmogaus elgesį, temperamentą, savikontrolę ir tarpasmeninius santykius.
 • Vadovo asmenybės inventorius MPI – leidžia įvertinti ar asmuo pasižymi vadovavimui tinkamomis savybėmis;
 • Protinių gebėjimų testas VVS/3 – matuoja žmogaus bendruosius protinius sugebėjimus ir atskirus jų aspektus.

Įvertinę kandidatus pateikiame individualias ir komandines ataskaitas.


Atraskite erdvę augti

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo