Trumpalaikis darbas – galimybė užsidirbti ir tobulėti

Dažnai pradedant karjerą, studijuojant, grįžtant po ilgesnės profesinės pertraukos integruotis į darbo rinką nėra lengva. Kai savarankiškos nuolatinio darbo paieškos užtrunka, o potencialus darbdavys įžvelgia patirties bei įgūdžių stoką – Emplonet tiesia pagalbos ranką, siūlydami įvairius trumpalaikius darbus.

Trumpalaikis įdarbinimas suteikia galimybes užsidirbti ir tobulėti įvairaus amžiaus bei skirtingą darbo patirtį turintiems žmonėms. Jaunimui tai – patrauklus būdas gauti papildomų pajamų, įgyti patirties bei suderinti studijas su darbu, o vyresniems darbuotojams – greita ir paprasta integracija į darbo rinką keičiant karjerą ar grįžtant po ilgesnės pertraukos.

Šiandien Emplonet gali pasiūlyti platų terminuotų darbų spektrą: nuo pagalbinių, techninių darbuotojų gamybos ar maitinimo įstaigose iki administracijos darbuotojų, asistentų ir kitų sričių specialistų tarptautinio lygio įmonėse.

Pasirašius trumpalaikio įdarbinimo sutartį su Emplonet, tampame tiesioginiu Jūsų darbdaviu, siūlančiu „pasimatuoti“ profesijas, atitinkančias Jūsų lūkesčius, poreikius ir vertybes. Užtikriname, kad darbuojantis mūsų Klientų/partnerių įmonėse Jums bus suteikiamos tokios pat sąlygos kaip ir nuolatiniams darbuotojams:

• Visos socialinės garantijos;
• Vienodos darbo užmokesčio sąlygos;
• Darbo laiko ir krūvio pasirinkimas;
• Galimybė darbą derinti su kitomis veiklomis;
• Galimybė naudotis kolektyvine infrastruktūra (valgykla, transporto paslaugos ir kt.)
• Mokymai ir kvalifikacijos kėlimas;
• Nuolatinio darbo perspektyvos.

Norite išmėginti savo jėgas Trumpalaikiame darbe? Pateikite užklausą arba susisiekite su mumis bendruoju telefonu: +370 686 05 553. Iš turimų darbo pasiūlymų pateiksime labiausiai tinkantį Jums.

Visos paslaugos darbo ieškantiems mūsų Klientams – nemokamos!