Neturint darbo patirties, studijuojant ar grįžtant po ilgesnės profesinės pertraukos, integruotis į darbo rinką paprastai nėra lengva. Savarankiškos nuolatinio darbo paieškos užtrunka, o potencialus darbdavys, įžvelgdamas patirties bei įgūdžių stoką, gali nesusidomėti Jūsų gyvenimo aprašymu. Tokiais atvejais puiki išeitis – terminuotas darbas: „Emplonet“ komanda tiesia pagalbos ranką, siūlydama įvairius trumpalaikius darbus.

Trumpalaikis darbas suteikia galimybę užsidirbti ir tobulėti įvairaus amžiaus bei įvairią darbo patirtį turintiems ar jos visai neturintiems žmonėms. Jaunimui tai yra patrauklus būdas gauti papildomų pajamų, įgyti patirties bei suderinti studijas su darbu, o vyresniems darbuotojams – greita ir paprasta integracija į darbo rinką keičiant karjerą ar grįžtant po profesinės pertraukos.

„Emplonet“ gali pasiūlyti platų trumpalaikių darbų spektrą: nuo pagalbinių, techninių darbuotojų gamybos ar maitinimo įstaigose iki administracijos darbuotojų, asistentų ir įvairių sričių specialistų tarptautinio lygio įmonėse.

Pasirašius trumpalaikio įdarbinimo sutartį su „Emplonet“, tampame tiesioginiu Jūsų darbdaviu, siūlančiu „pasimatuoti“ profesijas, atitinkančias Jūsų lūkesčius, poreikius ir vertybes.

Užtikriname, kad darbuojantis mūsų Klientų / Partnerių įmonėse Jums bus suteikiamos tokios pat sąlygos, kaip ir nuolatiniams darbuotojams:

• Visos socialinės garantijos;
• Vienodos darbo užmokesčio sąlygos;
• Darbo laiko ir krūvio pasirinkimas;
• Galimybė darbą derinti su kitomis veiklomis;
• Galimybė naudotis kolektyvine infrastruktūra (valgykla, transporto paslaugos ir kt.)
• Mokymai ir kvalifikacijos kėlimas;
• Nuolatinio darbo perspektyvos.

Norite išmėginti savo jėgas trumpalaikiame darbe? Pateikite užklausą arba susisiekite su mumis bendruoju telefonu: +370 686 05 553. Iš turimų darbo pasiūlymų pateiksime labiausiai tinkantį Jums.

Susisiekime