TRIPOD asmenybės testai – jau ir Emplonet!

Emplonet džiaugiasi jau greitai galėdama pasiūlyti savo klientams itin vertingą paslaugą - darbuotojų ir vadovų kompetencijų vertinimą TRIPOD testų skalėmis. Liepos 17-19 dienomis Emplonet personalo specialistėms bus suteikiami TRIPOD sertifikatai, leisiantys pradėti taikyti efektyviais pripažintus asmenybės savybių ir motyvacijos testus ir mūsų įmonėje.

Tripod – jau daugiau kaip dvidešimt metų veikianti estų kompanija, pristatanti testus, kurie yra naudojami įvairiose kompanijose Baltijos šalyse. TRIPOD sėkmę tarptautiniu mąstu ir tarp įvairių sektorių užsitikrino ilgamete patirtimi bei profesionalia metodika.

Psichologiniai Tripod testai – tai objektyvūs ir standartizuoti asmenybės savybių testai, paremti didžiojo penketo asmenybės teorija, kuri yra populiariausia ir patikimiausia visame pasaulyje. Šie testai įvertina ir matuoja penkis pagrindinius asmenybės aspektus: emocinį stabilumą, ekstraversiją, sutariamumą, sąmoningumą ir atvirumą patirčiai.
Siūlome bendrąjį ir specialiai vadovams skirtą asmenybės savybių testus. Protinių gebėjimų testai padeda apžvelgti testuojamojo protinius/pažintinius gebėjimus, numatyti sėkmingumą darbe, reikalaujančiame analitinių gebėjimų, bei gebėjimą spręsti abstrakčias problemas.

Testai gali būti naudojami įvairiais tiklais:

• Personalo atrankai;
• Darbuotojų ugdymui;
• Karjeros konsultavimui;
• Komandos analizei;

Vidiniam darbuotojų įvertinimui:

o Personalo planavimui;
o Paaukštinimui;
o Problemų sprendimui;
o Darbuotojų motyvavimui.

Susiję įrašai: