Paslaugos

Mes norime dirbti Jums!

Kandidatams

Ieškantiems darbo Emplonet paslaugos yra nemokamos. Mes padėsime Jums įsitvirtinti ar iš naujo atrasti save darbo rinkoje. 90 % atrinktų darbuotojų gauna ilgalaikius darbo pasiūlymus.

Paslaugos Kandidatams:

Nuolatinis darbas

Emplonet komandą vienija kompetetingi, empatiški ir įžvalgūs konsultantai, gebantys įvertinti Jūsų lūkesčius ir galimybes bei nukreipti tinkamiausia kryptimi. Tik Jūsų vertybes atitinkančioje įmonėje galite atskleisti savo potencialą ir kurti didžiausią pridėtinę vertę tiek sau, tiek pačiai kompanijai.

Mūsų tikslas – rasti kompaniją, kurioje būtų suteiktos visos profesinio tobulėjimo galimybės, kurios leistų Jums augti ir atrasti savo stiprybes.

Esame arti verslo – galime Jums pasiūlyti plačias įsidarbinimo galimybes. Palaikome santykius su Klientais iš skirtingų verslo sričių – pradedant tradicinio verslo kompanijomis, baigiant šiuolaikiškais startuoliais ar išskirtiniais projektais…

Užklausa

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Laikinas – trumpalaikis darbas

Laikini darbai savaitgaliais, šventiniu laikotarpiu ar vasaros sezono metu suteikia puikias galimybes užsidirbti ir tobulėti įvairaus amžiaus žmonėms. Jaunimui tai – patrauklus būdas gauti papildomų pajamų ir įgyti patirties, o vyresniems darbuotojams tai gali būti pirmas žingsnis keičiant karjerą ar grįžtant į darbo rinką po ilgesnės pertraukos.

Siekiame sugriauti mitą, kad trumpalaikiai darbai apsiriboja tik gamybos sektoriuje esančiais pasiūlymais. Galime pasiūlyti platų terminuotų darbų spektrą – nuo pagalbinių, techninių darbuotojų gamybos ir maitinimo įstaigose iki administracijos darbuotojų, asistentų ir kitų sričių specialistų tarptautinio lygio kompanijose.

Užklausa

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Darbas užsienyje

Darbas užsienyje – tai ne tik patraukli galimybė užsidirbti, bet ir šansas pažinti kitas šalis, jų kultūrą bei žmones. Mes padėsime Jums sužinoti apie geriausius darbo užsienyje pasiūlymus, išsirinkti tinkamiausią poziciją ir sėkmingai įsitvirtinti naujoje šalyje.

Visais procesais norime pasirūpinti nuo A iki Z, todėl ne tik užtikriname sėkmingą įdarbinimą užsienyje, bet ir paruošiame visus kelionei ir įdarbinimui reikalingus dokumentus bei suteikiame pagalbą įvairiais logistiniais ir apgyvendinimo klausimais.

Emplonet glaudžiai bendradarbiauja su įmonėmis Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje bei kitose ES šalyse, todėl galime pasiūlyti geriausius įdarbinimo sprendimus savo Klientams ir užtikrinti Kandidatams jų lūkesčius atitinkančią darbo vietą.

Užklausa

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Konsultacijos

„Rask mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“ – tuo užtikrintas buvo ne tik Konfucijus, bet ir mes. Nesvarbu, ar ką tik pradėjote darbo karjerą, ar norite pakeisti savo karjeros kryptį – mes galime Jums padėti įvertinti savo stipriąsias puses ir vidinę motyvaciją ieškant savo mėgstamiausio darbo.

Žmones pažįstame per individualias konsultacijas bei vis plačiau naudojamus TRIPOD asmenybės testus, leidžiančius įvertinti jų asmenines savybes ir motyvaciją. Pokalbio metu įsigiliname į Jūsų lūkesčius ir patirtį. O pagal testo rezultatus nustatome Jums tinkamiausias darbo sritis ir pasiūlome Jus į tinkamas pozicijas darbdaviams.

TRIPOD testais ir klausimynais vertiname:

 1. Asmenines Kandidato savybes
 2. Protinius gebėjimus
 3. Motyvaciją
 4. Orientavimąsi į rezultatus bei komandinį darbą
 5. Atsparumą stresui
 6. Vadovo kompetencijas.
Užklausa

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

CV parengimas

Prie vieno Kandidato gyvenimo aprašymo darbdavys paprastai praleidžia ne daugiau nei 20 sekundžių. Kuo konkurencingesnė darbuotojo geidžiama darbo vieta, tuo iškalbingesnis turėtų būti ir jo gyvenimo aprašymas. Kandidato CV – pirmas ir vienintelis šansas sudaryti apie save puikų įspūdį ir užsitikrinti svajonių darbo vietą.

Kiekvienais metais CV ruošimo tendencijos keičiasi. Ypač sunku į darbo rinką grįžti vyresnio amžiaus darbuotojams, norintiems pakeisti profesiją ar darbo sritį. Emplonet konsultantai padės Jums parengti tikslų, reprezentatyvų ir profesionalų CV ar motyvacinį laišką, padėsiantį siekti karjeros aukštumų ir trokštamos darbo vietos.

Užklausa

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Darbdaviams

Padedame Klientams augti ir klestėti. Atrankų paslaugoms suteikiame trijų mėnesių garantiją,, o mokėsite tik už rezultatus – ne veltui 80% visų Klientų tampa pastoviais Emplonet Klientais.

Paslaugos Darbdaviams:

Personalo atranka

Patikėkite savo personalo atranką Emplonet. Kol mes ieškosime Jums talentų, Jūsų įmonės žmogiškųjų išteklių atstovai galės savo laiką prasmingai ir efektyviai skirti personalo valdymo procesams bei komandos motyvacijos skatinimui. Tapę Jūsų partneriu, pirmiausiai susipažinsime su Jūsų įmonės vidine kultūra ir vertybėmis – tai padės atrasti tinkamą dėlionės dalį Jūsų komandoje, kuri kurtų pridėtinę vertę.

Per įmonės gyvavimo metus išgryninome savo darbo metodą, leidžiantį pasiekti geriausių rezultatų dirbant su mūsų Klientais. Kandidatus vertiname pusiau struktūruotų interviu principu (derinamas gyvas pokalbis ir Kandidato testavimas) . Šis atrankos metodas leidžia pažinti asmenį tiek subjektyviai, tiek objektyviai – kliaujantis žmogiškąja intuicija ir TRIPOD asmenybės testų skalėmis.

Mūsų veiksmų eiga:

 1. Kandidatui keliamų reikalavimų derinimas su Klientu;
 2. darbo skelbimų platinimas;
 3. Kandidatų paieška profesiniuose, socialiniuose tinkluose;
 4. pokalbis su potencialiais Kandidatais telefonu;
 5. interviu su Kandidatu;
 6. Kandidato vertinimas pasitelkiant testus, praktines užduotis;
 7. tinkamų Kandidatų aprašymų siuntimas Klientui;
 8. Kliento interviu su Kandidatais.
Užklausa

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Laikinas įdarbinimas

Padėsime Jums suburti stiprią darbuotojų komandą laikiniems projektams, sezoniniams darbams bei rasti Kandidatus, galinčius pavaduoti motinystės ar ligos atostogų išėjusius Jūsų komandos narius. Taip pat padėsime įdarbinti įvairių sričių specialistus padidėjus darbų užsakymams ir pritrūkus kvalifikuotų darbuotojų.

Laikinojo įdarbinimo paslauga yra visapusiškai naudingas sprendimas įmonėms, ieškančioms laikinų komandos narių. Jums nereikės ieškoti Kandidatų, rūpintis jų įdarbinimu ir darbo užmokesčiu – užtikrindami sklandų personalų kaštų valdymą, mes pasirūpinsime personalo dokumentacijos administravimu ir leisime Jūsų kompanijos personalo skyriui koncentruotis į savo tiesioginį darbą.

Pasirinkus laikinąjį darbą Jūsų tiesioginis darbdavys būtų Emplonet, o darbus dirbtumėte mūsų Kliento įmonėje. Kuomet darbas įmonėje, kurioje dirbote, kaip laikinasis darbuotojas, baigiasi, Jums gali būti pasiūlytas kitas darbas. Tokiu atveju, Jūs vis dar būnate Emplonet darbuotojas, keičiasi tik pati darbo vieta.

Mūsų veiksmų eiga:

 1. profesionali darbuotojų atranka ir įvertinimas;
 2. atrinktų, visus reikalavimus atitinkančių darbuotojų įdarbinimas UAB Emplonet;
 3. Pokalbis telefonu (jeigu Klientas patvirtina Kandidato tinkamumą);
 4. susijusių teisinių procedūrų atlikimas;
 5. darbo užmokesčio apskaičiavimas;
 6. mokesčių valstybei apskaičiavimas ir mokėjimas;
 7. netinkamo, susirgusio ar dėl kitų priežasčių negalinčio dirbti darbuotojo pakeitimas kitu;
 8. galimybė bet kuriuo metu įsidarbinti tinkamą laikinąjį darbuotoją tiesiogiai.
Užklausa

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Dalinė atranka

Klientams, norintiems tiesiogiai dalyvauti naujų komandos narių atrankoje, siūlome dalinės darbuotojų atrankos paslaugą. Mes pasirūpinsime sudėtingiausiu Kandidatų atrankos etapu – jų pritraukimu. Jums tereikės pasirinkti tinkamiausią iš visų mūsų kruopščiai atrinktų Kandidatų.

Kuris žmogus tinkamiausias į jo darbuotojų komandą, kartais geriausiai žino tik pats darbdavys. Mes padėsime Jums sutaupyti laiko ir rasti geriausią Kandidatą Jūsų įmonei.

Mūsų veiksmų eiga:

 1. darbo skelbimo paruošimas, sklaida;
 2. gautų gyvenimo aprašymų atrūšiavimas pagal keliamus reikalavimus (esant poreikiui, susisiekiame su Kandidatais telefonu ir žodžiu atliekame Kliento kandidatui keliamų kriterijų patikrinimą);
 3. reikalavimus atitinkančių Kandidatų gyvenimo aprašymų (CV) pristatymas.
Užklausa

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

TRIPOD testas

Emplonet darbo principai grįsti ne tik atidžiu įsiklausymu į Kliento lūkesčius, bet ir efektyviais bei universaliai pripažintais personalo atrankos įrankiais ir metodais. Vienas iš jų – TRIPOD asmenybės ir protinių gebėjimų vertinimo testas, sėkmingai taikomas Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.

Ne visuomet geriausias iš atrinktų Kandidatų yra Jums tinkamiausias. Siekiant, kad naujas Jūsų įmonės darbuotojas darniai įsilietų į komandą ir prisidėtų prie išliekamosios vertės kūrimo, atrankos metu būtina atsižvelgti į asmenines Kandidato savybes. TRIPOD testai yra sukurti tiksliai įvertinti Kandidato emocinį stabilumą, vidinę motyvaciją, socialinius įgūdžius, protinius gebėjimus, mokymosi greitį ir kitas žmogiškąsias charakteristikas.

TRIPOD testai ir vertinimo skalės leidžia įvertinti:

 1. asmenines Kandidato savybes;
 2. protinius gebėjimus;
 3. motyvaciją;
 4. orientavimąsi į rezultatus bei komandinį darbą;
 5. atsparumą stresui;
 6. vadovo kompetencijas.
Užklausa

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Personalo administravimas

Emplonet – visuomet šalia esantis Jūsų partneris. Padedame savo Klientams ne tik visais darbuotojų atrankos klausimais, bet ir personalo administravimo srityje.

Patikėjus personalo administravimo procesus mums, Jūsų įmonės personalo valdymo specialistai turės galimybę koncentruotis į savo tiesioginį darbą – analizuoti personalo pasitenkinimo lygį, organizuoti mokymus, vertinti kintančią darbo rinką, pateikti darbo našumo efektyvumo gerinimo pasiūlymus.

Emplonet tapus Jūsų išoriniu personalo administratoriumi, pasirūpinsime:

 1. dokumentų, susijusių su darbuotojo įdarbinimu, darbo sutarties pakeitimu bei atleidimu administravimu;
 2. asmens bylos suformavimu;
 3. darbuotojų supažindinimu su Kliento darbo tvarkos dokumentais (konfidencialumo, materialinės atsakomybės sutartimis ir pan.);
 4. įsakymų, susijusių su darbo santykiais, rengimu;
 5. dokumentų, susijusių su drausminėmis nuobaudomis, rengimu;
 6. periodinių privalomosios sveikatos patikrinimų kontrole;
 7. darbo grafikų bei darbo laiko apskaitos žiniaraščių rengimu;
 8. konsultacijų personalo administravimo klausimais teikimu;
 9. pranešimų Sodrai teikimu;
 10. komunikacija su VDI (esant poreikiui);
 11. reikiamų dokumentų pristatymu Klientui nurodytu adresu;
Užklausa

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Kuo Emplonet paslaugos ypatingos?