Kaip mes tai darome?

Nuolatinis darbas

„Emplonet“ specialistai įvertins Jūsų lūkesčius, asmenines ir profesines savybes bei nukreips pačia tinkamiausia kryptimi Jūsų karjeroje.

1. Susitiksime su Jumis.

Susisiekite su mumis, ir mes lauksime Jūsų tikslingam, produktyviam ir maloniam pokalbiui padalinyje Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje.

2. Išgryninsime Jūsų lūkesčius.

Susitikimo metu aptarsime, kokio darbo ieškote – kvalifikuoto ar nekvalifikuoto. Skirsime laiko išgryninti Jūsų lūkesčius būsimam darbui: kokios turėtų būti Jums priimtinos darbovietės vertybės, atmosfera, karjeros galimybės. Aptarsime Jums palankiausią darbo pobūdį, grafiką, patogiausią darbo vietos lokaciją.

3. Padėsime įsivertinti.

Pokalbio metu išgryninsime Jūsų patirtį, gabumus, įgūdžius, stipriąsias puses ir tai, ką Jūs norėtumėte pasiūlyti būsimai darbovietei.

4. Supažindinsime su rinka.

Pakonsultuosime aktualiais darbo rinkos klausimais, papasakosime apie darbdavių lūkesčius bei tai, kokia šiuo metu yra Jūsų turimų įgūdžių paklausa rinkoje.

5. Pateiksime darbo pasiūlymų.

Pateiksime išgrynintus lūkesčius atitinkančių darbo pasiūlymų, suteiksime visą informaciją apie darbovietę ir darbo pobūdį.

6. Padėsime pasiruošti.

Padėsime pasirengti, pasikoreguoti gyvenimo aprašymą, taip pat padėsime pasiruošti pokalbiui su darbdaviu.

7. Suteiksime grįžtamąjį ryšį.

Įvykus tinkamo Kandidato atrankai, suteiksime Jums grįžtamąjį ryšį – informuosime apie antrankos pabaigą ir jos rezultatus, – taip pat ir tuo atveju, jeigu šį kartą Klientas pasirinks ne Jūsų kandidatūrą.

8. Palaikysime ryšį.

Jums sutikus, palaikysime su Jumis ryšį, – taip „seksime“ Jūsų karjerą. Mums rūpi, kad Jūsų karjeros kelias būtų sklandus, ir kad vėl prireikus – galėtume būti Jums naudingi.