Laikinas – trumpalaikis darbas

„Emplonet“ gali pasiūlyti platų trumpalaikių darbų spektrą – nuo administracijos darbuotojų, asistentų ir specialistų darbo vietų tarptautinio lygio įmonėse iki pagalbinių, techninių darbuotojų gamybos ir maitinimo įstaigose.

Kiekvienam Klientui formuojame darbuotojų komandą pagal jo individualius reikalavimus. Mūsų darbuotojai dirba tik pas vieną Klientą.

Jeigu Jums reikalingas trumpalaikis darbas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose – kreipkitės. Dirbame didžiuosiuose miestuose esančiuose padaliniuose, ir tai mums leidžia efektyviai teikti paslaugas visoje Lietuvoje.

1. Susitiksime su Jumis.

Susisiekite su mumis, ir mes lauksime Jūsų tikslingam, produktyviam ir maloniam pokalbiui padalinyje Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje.

2. Pakonsultuosime apie darbo rinką.

Susitikimo metu suteiksime Jums konsultaciją apie darbo rinką bei Jūsų galimybes – turimų įgūdžių ir patirties paklausą dabartinėje rinkoje.

3. Išgryninsime Jūsų lūkesčius.

Pokalbio metu išsigryninsime Jūsų lūkesčius, pageidavimus darbo vietai, grafikui, atlygio paketui.

4. Pateiksime darbo pasiūlymų.

Pateiksime išgrynintus lūkesčius atitinkančių darbo pasiūlymų, suteiksime visą informaciją apie darbo vietą, grafiką ir pobūdį.

5. Paruošime dokumentus.

Parengsime visus įdarbinimui reikalingus dokumentus.

6. Suteiksime grįžtamąjį ryšį.

Įvykus tinkamo Kandidato atrankai, suteiksime Jums grįžtamąjį ryšį – informuosime apie antrankos pabaigą ir jos rezultatus, – taip pat ir tuo atveju, jeigu šį kartą Klientas pasirinks ne Jūsų kandidatūrą.

7. Siūlysime kitas galimybes.

Jums sutikus, palaikysime su Jumis ryšį. Pasibaigus vienam terminuotam darbo projektui, siūlysime Jums kitas laisvas darbo vietas.