Karjeros konsultacija

Profesionalus karjeros konsultavimas suteiks dar daugiau perspektyvų asmeninės karjeros planavime. „Emplonet“ karjeros konsultantai padės išsigryninti savo profesinius poreikius, motyvaciją, galimybes, supažindins Jus su esama darbo rinkos situacija, padės pasirengti profesionalų gyvenimo aprašymą (CV) ir įkvėps Jus kryptingai eiti pirmyn.

Mūsų specialistai puikiai išmano naujausias darbo rinkos tendencijas, žino, kokie yra darbdavių lūkesčiai ir poreikiai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį stiprinant savo profesinį įvaizdį. Planuodami savo karjeros kelią kartu su mumis, juo žengsite dar tvirčiau!

1. Susitiksime su Jumis.

Susisiekite su mumis, ir mes lauksime Jūsų maloniam pokalbiui padalinyje Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje.

2. Pakonsultuosime apie darbo rinką.

Susitikimo metu suteiksime Jums konsultaciją apie darbo rinką bei Jūsų galimybes – turimų įgūdžių ir patirties paklausą dabartinėje rinkoje.

3. Išgryninsime Jūsų lūkesčius.

Pokalbio metu išsigryninsime jūsų patirtį, lūkesčius, pageidavimus darbovietei, darbo pobūdžiui, atlygio paketui.

4. Pateiksime darbo pasiūlymų.

Pateiksime išgrynintus lūkesčius atitinkančių darbo pasiūlymų, suteiksime visą informaciją apie darbovietę ir darbo pobūdį.

5. Padėsime įsivertinti.

Peržvelgsime jūsų darbinę patirtį, įgytas kompetencijas, suteiksime konsultaciją apie darbo rinką bei Jūsų galimybes.

6. Paskirsime testus.

Jums pageidaujant, duosime atlikti TRIPOD testus, kurie leis įvardyti Jūsų stipriąsias asmenines savybes, kurios geriausiai atsiskleistų tinkamoje darbo pozicijoje.

7. Pakonsultuosime dėl įvaizdžio.

Apžvelgsime ir įvertinsime jūsų profesinį įvaizdį skaitmeninėje erdvėje – socialiniuose tinkluose, padėsime jį sustiprinti.

8. Padėsime su CV.

Nurodysime aiškias gaires, kaip rašyti kokybišką gyvenimo aprašymą ar motyvacinį laišką, ir kaip jį pritaikyti skirtingoms darbo pozicijoms. Taip pat pateiksime reprezentatyvių CV rašymo pavyzdžių.