Kaip mes tai darome

Siekime tikslų kartu!

Personalo atranka, o ypač talentų „medžioklė“ – daug įgūdžių ir žinių reikalaujantis darbas. Turime ilgametę patirtį teikiant personalo paieškos ir atrankos, dalinės atrankos, laikinojo įdarbinimo, personalo administravimo, karjeros planavimo paslaugas. Esame įdiegę pasaulyje pripažintus bei išgryninę savus darbo metodus, leidžiančius pasiekti geriausių rezultatų ir pateisinti Kliento ir Kandidato lūkesčius. Mūsų tikslas – ilgalaikė, pasitikėjimu grįsta partnerystė.

Kandidatams

Nuolatinis darbas

„Emplonet“ specialistai įvertins Jūsų lūkesčius, asmenines ir profesines savybes bei nukreips pačia tinkamiausia kryptimi Jūsų karjeroje.

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Laikinas – trumpalaikis darbas

„Emplonet“ gali pasiūlyti platų trumpalaikių darbų spektrą – nuo pagalbinių, techninių darbuotojų gamybos ir maitinimo įstaigose iki administracijos darbuotojų, asistentų ir specialistų darbo vietų tarptautinio lygio įmonėse.

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Darbas užsienyje

„Emplonet“ specialistai padės Jums sužinoti apie geriausius darbo Vokietijoje pasiūlymus, išsirinkti tinkamiausią poziciją ir sėkmingai įsitvirtinti naujoje šalyje.

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Karjeros konsultacija

„Emplonet“ konsultacijoje specialistai padės išsigryninti savo profesinius poreikius, motyvaciją, galimybes, supažindins Jus su esama darbo rinkos situacija, padės pasirengti profesionalų gyvenimo aprašymą (CV) ir įkvėps Jus kryptingai eiti pirmyn.

Esate prisijungęs, kaip darbdavys.

Darbdaviams

Personalo paieška ir atranka

Išanalizuosime Jūsų poreikius ir paskirsime geriausiai juos įgyvendinsiantį „Emplonet“ specialistą. Jis atliks profesionalią personalo atranką, naudodamasis pasaulyje pripažintais standartizuotais metodais.

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Laikinas įdarbinimas

„Emplonet“ padės Jums suburti stiprią darbuotojų komandą laikiniems projektams, sezoniniams darbams bei rasti Kandidatus, galinčius pavaduoti motinystės atostogų išėjusius ar laikinai nedarbingus Jūsų komandos narius. Taip pat padėsime įdarbinti įvairių sričių specialistus padidėjus darbų užsakymams ir pritrūkus kvalifikuotų darbuotojų.

 

Kiekvienam Klientui formuojame darbuotojų komandą pagal jo individualius reikalavimus. Mūsų darbuotojai dirba tik pas vieną Klientą.

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Dalinė atranka

Jeigu norite tiesiogiai dalyvauti naujų komandos narių atrankoje, siūlome dalinės darbuotojų atrankos paslaugą.

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

TRIPOD testas

TRIPOD asmeninių savybių, protinių gebėjimų, vadovo testus parenkame pagal poreikį konkrečiai atrankai.

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Praktinės užduotys

Praktinės užduotys – tai užduotys, kuriomis siekiame efektyviai nustatyti Kandidato kompetencijas: žinių, gebėjimų / įgūdžių, vertybių, asmeninių savybių visumą, pasireiškiančią per elgesį ir leidžiančią gerai atlikti tam tikrą darbą. Praktinių užduočių taikymas atrankose kartu su struktūruotais interviu ir psichologiniu testavimu padeda itin tiksliai įvertinti Kandidatus.

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Personalo administravimas

„Emplonet“ gali padėti Jums personalo administravimo srityje. „Emplonet“ tapus Jūsų įmonės išoriniu personalo administratoriumi, pasirūpinsime visomis su darbuotojų administravimu susijusiomis užduotimis.

Esate prisijungęs, kaip Kandidatas.

Kuo Emplonet paslaugos ypatingos?